Де в Україні відключатимуть світло 19 листопада: дані Укренерго

Читать на русском

Аварійних відключень поки не планують

Читать на русском
Де в Україні відключатимуть світло 19 листопада: дані Укренерго
Українцям потрібно підготуватись до тривалих відключень

Аварійних відключень поки не планують

У суботу, 19 листопада, всі регіони України відчують на собі планові відключення світла. При цьому аварійні відключення в "Укренерго" не прогнозують. 

Обмеження споживання електроенергії заплановані на два часові проміжки: 

  • З 00:00 до 02:00; 
  • з 8:00 до 24:00. 

"Обмеження споживання – це наслідки ракетних атак рашистів на енергосистему України. Цього тижня це вже була шоста. Пошкоджень багато, вони складні. Ремонтні бригади працюють цілодобово і без вихідних над відновленням понівеченої інфраструктури, щоб повернути світло українцям", — повідомляють в "Укренерго". 

В компанії також нагадали, що графіки планових відключень складають та застосовують обленерго, перелік яких можна знайти за посиланням

Ситуація в енергосистемі України 

Росіяни завдали ракетного удару по Україні 15 листопада — випустили 96 крилатих ракет. Це була найбільша атака в історії енергетики, від якої постраждали всі області. Найбільш складна ситуація на заході, а також у центральному і північно-східних регіонах.

Для стабілізації енергосистеми ввели аварійні графіки відключень. Це дозволило запобігти повному знеструмленню країни. Енергетики відразу приступили до відновлення живлення споживачів та пошкоджених мереж та електростанцій. Водночас наступні декілька днів будуть важкими: наближається похолодання і споживання електроенергії зростатиме, відповідно навантаження на мережі теж. Українцям треба бути готовими до значних перерв в енергопостачанні та мати необхідний запас води, заряджені пристрої та павербанки.