ДБР перевіряє списки ухилянтів з кабінету голови Хмельницької МСЕК Тетяни Крупи: що загрожує цим чоловікам

ДБР виявило списки ухилянтів із підробленими діагнозами під час обшуків у кабінеті керівниці медико-соціальної експертизи. Підозрювані можуть отримати до 5 років позбавлення волі

Керівниця МСЕК Тетяна Крупа
Сама Крупа може отримати до 10 років із конфіскацією

Після обшуків у кабінеті керівниці МСЕК Тетяни Крупи, яку підозрюють у незаконному збагаченні за рахунок оформлення інвалідності для чоловіків, слідчі знайшли списки осіб із фіктивними діагнозами. Наразі триває розслідування щодо ухилення від мобілізації. А підозрюваним може загрожувати до 5 років ув'язнення.

Як повідомили у Хмельницькому Державному бюро розслідувань, зараз спеціалісти активно вивчають списки осіб, які отримали фіктивні діагнози для уникнення мобілізації. Прес-секретар ДБР у Хмельницькому Катерина Герасимук підтвердила, що списки були виявлені під час обшуків у кабінеті керівниці Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи (МСЕК) Тетяни Крупи.

Серед документів були прізвища осіб з підробленими медичними діагнозами, які дозволили їм уникнути служби в армії. Наразі триває досудове розслідування, в межах якого всі діагнози будуть перевірені. Тим, у кого діагнози виявляться підробленими, загрожує від 3 до 5 років ув'язнення за ухилення від мобілізації.

Нагадаємо, під час обшуків у робочому кабінеті Крупи слідчі знайшли 100 тисяч доларів США, фіктивні медичні документи та списки "ухилянтів". Вдома у посадовиці та її родичів виявили ще понад 5 мільйонів доларів, 300 тисяч євро, понад 5 мільйонів гривень, коштовності та документи, що підтверджують незаконну діяльність.

Тетяну Крупу затримали за підозрою у незаконному збагаченні. Їй загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Тетяна Крупа затримана ДБР
Тетяна Крупа затримана ДБР

Попередні розслідування ДБР

Раніше Інформатор писав, що працівники Держбюро розслідувань спільно зі службою внутрішньої безпеки Київської митниці викрили незаконно схему ввезення автомобілів в Україну. Транспортні засоби на мільйонні суми ввозилися без сплати платежів до бюджету. Через це понад 1 млн грн був не отриманий бюджетом.

Також ми повідомляли, що у Києві суд, після розслідування ДБР, розглядає справу колишнього керівника держпідприємства Міноборони, який розтратив 35 мільйонів гривень.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube