RU
Головна
Світ
14:10, 25 Вересня
Информатор UA

Интро

У Німеччині від COVID-19 повністю вакцинували майже 75% населення. Також в країні дві дози отримали 32% дітей у віці від 12 до 17 років. Про це в Twitter повідомив Єнс Шпан, міністр охорони здоров'я Німеччини, передає Інформатор. Так, в країні від COVID-19 прищепили майже 80% населення. "Після того, як зробили 107 млн ​​щеплень, 78,5% дорослих і 40,6% мешканців у віці від 12 до 17 років отримали першу дозу. Повністю вакцинували 74,5% дорослих і 32% у віці від 12 до 17 років", розповів міністр. Нагадаємо, в Німеччині не вакцинованих громадян зобов'яжуть здавати платні тести на коронавірус. Також Інформатор писав, що в Німеччині 840 осіб вакцинували простроченою за стандартами ЄС вакциною Moderna. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

COVID-вакцинація в Німеччині: повністю вакцинували майже 75% населення

Читать на русском
COVID-вакцинація в Німеччині: повністю вакцинували майже 75% населення

У країні також вакцинують дітей

У Німеччині від COVID-19 повністю вакцинували майже 75% населення. Також в країні дві дози отримали 32% дітей у віці від 12 до 17 років.

Про це в Twitter повідомив Єнс Шпан, міністр охорони здоров'я Німеччини, — передає Інформатор.

Так, в країні від COVID-19 прищепили майже 80% населення.

"Після того, як зробили 107 млн ​​щеплень, 78,5% дорослих і 40,6% мешканців у віці від 12 до 17 років отримали першу дозу. Повністю вакцинували 74,5% дорослих і 32% у віці від 12 до 17 років", — розповів міністр.

Нагадаємо, в Німеччині не вакцинованих громадян зобов'яжуть здавати платні тести на коронавірус.

Також Інформатор писав, що в Німеччині 840 осіб вакцинували простроченою за стандартами ЄС вакциною Moderna.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.