Це данина періоду глибоких культурних і соціальних перетворень, що характеризується яскравим злиттям музики, моди і технологій. Тут і фантастичний сюжет з відсиланням на славнозвісне кіно, і відтворення стилістики тогочасної реклами, і ефектні персонажі Артема Пивоварова, Ірини Білик, Даші Астаф’євої, Лєри Мандзюк та Юрія Ткача.
Не варто недооцінювати тварин
Городок Тамблер Рідж, що у Канаді, на цілий день позбувся інтернету та мобільного зв'язку через бобрів.
Про це повідомляє Canadian Broadcasting Corporation,- передає Інформатор .
Сталося все це минулими вихідними. Бобри в околицях міста помітили оптоволоконний кабель. Тварини, недовго думаючи, перегризли його, хоч його і сховали в метрі під землею і «захистили» 11-сантиметрової армованою ізоляцією.
Привернула тварин саме згадана ізоляція. Вся справа в тому, що їм вона вже дуже припала до душі як матеріал для своєї греблі. Саме ж оптоволокно просто стало «жертвою обставин».
У підсумку на ремонт пошкоджень у людей пішло приблизно 12 годин після виявлення місця обриву. Як результат - практично весь день містечко з населенням близько двох тисяч людей було майже повністю відрізане від інтернету та зв'язку, оскільки цей кабель був єдиним, який проклали до Тамблер Ріджу.
Чи стали якось «карати» бобрів за такі дії - невідомо. З огляду на жорсткість законів про охорону природи в Канаді, з ними навряд-чи сталося щось погане. Може, їх просто переселили, або ж вирішили спробувати просто краще захистити дроти.
Нагадаємо, що нещодавно у Китаї представили власного робота-собаку, який може бігати зі швидкістю до 15 км /ч.Мабуть, у Spot з'явився серйозний суперник.