Росіяни робили запаси ракет для ударів по українській інфраструктурі, для війни з цивільними під час холодів, протягом зими. Їм допомагали їх божевільні союзники, зокрема з кндр. Вони воюють навіть з дітьми. Україна має чим відповідати.
“Зеленський не може підписати договір про те, що Росія забирає повністю Донбас, а Україна відмовляється від Криму та НАТО, бо це заборонено Конституцією. Росіяни будуть біля воріт Дніпра, Полтави та Запоріжжя, якщо Трамп відмовить Україні у зброї та боєприпасах”
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
«Забувай мене» – це емоційний сплеск і вияв почуттів ліричного героя через відносини, які розпадаються. Незважаючи на глибокий сум, він закликає забути минуле, адже розуміє: розлука — шанс для обох знайти новий шлях.
Причиною стали протести
Весь Ліван залишився без електрики, про що стало відомо із повідомлення державного постачальника електроенергії Electricite du Liban. Причиною стали протести.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на DW .
Постачальник електроенергії перекрив подачу світла після того, як на розподільну станцію в Арамуні на північ від Бейрута спробували проникнути мітингувальники. Вони хотіли пошкодити техніку, що знаходиться там. Люди вийшли на протест через регулярні перебої в електропостачанні.
Ліван наразі переживає фінансову кризу та складнощі з імпортом нафти, що й спричинило перебої з електрикою, оскільки нафта потрібна для електропостачання.
Три місяці тому в країні тимчасово не працювали дві найбільші електростанції - "Аль-Захрані" та "Дейр-Аммар", що призвело до повного відключення державної електромережі. Тоді електрика знову з'явилася лише за добу.
Ліван через кризу понад шість місяців не може забезпечити паливом електростанції, через що практично всі жителі залишаються без світла до 20-22 години на день.
У країні також відчувається брак бензину, ліків та навіть питної води.
Нагадаємо, у жовтні минулого року у столиці Лівану на протестній демонстрації сталася стрілянина, внаслідок якої десятки людей було поранено або вбито. Мітингувальники вимагали усунути суддю, який проводив розслідування смертельного вибуху в порті у серпні 2020 року.
Як писав Інформатор, руйнівний вибух у столиці Лівану прогримів 4 серпня минулого року. У міському порті вибухнуло 2 700 тонн аміачної селітри. Від вибухової хвилі постраждало півміста. Влада оцінила збитки у 3-5 мільярдів доларів. Кількість жертв перевищила 100, а постраждалих — 5 000.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .