Чому відомий британський журналіст назвав МЮ жалюгідним та до чого тут Роналду?

Манчестер Юнайтед провалив старт сезону в АПЛ

Юнайтед програв 3 з 5 матчів на старті сезону
Морган розкритикував Юнайтед за невиразну гру

Журналіст Пірс Морган жорстко пройшовся по Манчестер Юнайтед після поразки від Брайтона. Саме фіаско сталося після того, як головний тренер МЮ відсторонив від тренувань Джейдона Санчо.

На своїй сторінці в Twitter Морган назвав Манчестер Юнайтед жалюгідним. Також він нагадав про Кріштіану Роналду, який пішов з клубу зі скандалом.

"Жалюгідний МЮ розбитий вдома Брайтоном. Хто-небудь ще сумнівається, що Кріштіану Роналду був на 100% правий щодо становища клубу та Еріка тен Гаґа?" - заявив Морган.

Також він прикріпив фото з цитатою португальця, коли він заявив, що не поважає тен Гаґа. На думку Пірса Моргана, Юнайтед "стали навіть гіршими" після уходу Роналду.

Реакція тен Гаґа на поразку

Головний тренер Манчестер Юнайтед, попри поразку від Брайтона з рахунком 1:3, заявив, що на початку матчу його команда була кращою. І причиною програшу назвав те, що "це був не день МЮ".

"Ми розчаровані. Але все було близько. Перші 20 хвилин були за нами, вдалося створювати моменти, але не реалізували їх. Пропустили гол у першій же атаці суперника. Це був не наш день. Потрібно покращити багато аспектів, особливо в організації гри. Другий гол після перерви став вирішальним, ми не впоралися з цим", - заявив Ерік тен Гаґ.

У Манчестер Юнайтед після перших п'яти турів в активі лише шість очків. Їх "дияволи" набрали в іграх проти Вулвергемптона та Ноттінгем Форест.