Будь-яке виробництво, яке розгорнуть на території України, може знищити російський снаряд
Військовий експерт Олег Жданов розповів, чому Україна не переводить економіку на військові рейки та не запроваджує стан війни. За його словами, це не вплине на майбутню перемогу у війні.
Про це він розповів на своєму YouTube-каналі. Експерт наголосив, що перевести економіку в стан війни не можна – лише середній та малий бізнес, який працює на свій ризик.
Будь-яке виробництво, яке розгорнуть на території України, може знищити російська ракета або ударний дрон, адже все ще залишається багато шпигунів, колаборантів та інших зрадників. Тому перевести економіку у повному обсязі на військове виробництво неможливо.
Крім того, Жданов розповів, що стан війни передбачає можливість застосування розділу “форс-мажор”. Якщо його запровадити, то будуть розірвані всі довгострокові контракти, які Україна уклала. Зокрема, дипломатичні та економічні.
“Це не говорить про те, що так ми можемо програти війну. Такі побоювання були на самому початку, коли ми не розуміли позицію Заходу. Зараз ми бачимо коаліцію країн, які нас підтримують. Сьогодні ми не можемо програти у війні, адже тоді Захід програє росії”, – наголосив експерт.
Олег Жданов спрогнозував дату завершення війни в Україні. На його думку, попри оптимістичні заяви деяких політиків та аналітиків, перемоги до кінця 2023 року не буде. І взимку наступного року - також ні. Він прогнозує, що у січні-лютому 2024 року Україна, яка вже матиме значні успіхи, нарешті отримає від США винищувачі F-16. І вони поставлять крапку у цій війні.
"Це буде марш перемоги. На F-16 - з розгромом залишків російських військ на нашій території. Виходить приблизно травня. Символічна дата, бо з цього американці можуть почати своє передвиборче турне", - вважає Жданов.
Також він розповідав про ймовірний розпад росії. Експерт вважає, що тут вже назріла революція після бунту Пригожина. І росія після цієї революції може розпастися на 39 республік. Але Захід, каже Жданов, не захоче таку ситуацію, тому намагатиметься стримати процес розпаду.
З 24 лютого 2022 року в Україні було запроваджено дію саме воєнного стану, а згодом оголошена загальна мобілізація. Її продовжено до 15 листопада поточного року.
Запровадження воєнного стану передбачає ряд обмежень прав громадян:
Крім цього, можуть ухвалюватися рішення про заборону політичних партій, громадських об’єднань, якщо їх діяльність спрямована проти незалежності України, на зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.