"З вовками жити - по-вовчому вити. Це сувора реальність сучасного [Європейського] Союзу»
«Ватра» — пісня, яка почалась із пластового табору у 2018. Я тоді дуже хотіла потрапити на «Говерлю» — це була моя найбльша мрія! На ватрі ми грали у гру «горю — не чути», і коли я сказала: «горю за кимось ....» — ніхто не вибіг. Було ніяково, але тепер у нас є пісня!
Якщо показники лічильників передаються несвоєчасно, то обсяг електроенергії, що споживається, визначають за середньодобовим споживанням
Платіжки за світло в частини українців могли зрости навіть на тлі відключень світла. Це повʼязано з невчасною передачею показань лічильників.
Про це розповів гендиректор YASNO Сергій Коваленко у Facebook. Він зазначив, що якщо показники лічильників передаються несвоєчасно, то обсяг електроенергії, що споживається, визначають за середньодобовим споживанням, який розраховують залежно від показань, зафіксованих раніше в минулі періоди.
"Тому сума в рахунку може бути вищою, ніж зазвичай. Навіть якщо через відключення електроенергії споживання загалом за місяць знизилося", - зазначив Коваленко.
Він додав, що у тих, хто передає показники вчасно, реальне споживання електроенергії наразі зменшилося.
"Тому зараз важливо розумно використовувати електроенергію, своєчасно передавати показники та регулярно платити за спожиті обсяги", - резюмував гендиректор YASNO.
Як повідомив генеральний директор енергетичної компанії YASNO Сергій Коваленко, нині енергосистемі для повноцінної роботи не вистачає близько 5 ГВт вдень і 3 ГВт вночі. Для порівняння - одна квартира у середньому споживає 6-8 КВт на добу. Українців закликають бути ощадливими. Статистика показує, що споживання за грудень 2022 майже не відрізняється від показників грудня 2021.
Нагадаємо, нині в Україні не вистачає потужності забезпечити всіх споживачів електронергією одночасно. Тому діють планові відключення. Графіки при цьому можуть змінюватися, світло вимикають на дві або чотири години упродовж доби.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.