Головна
Україна
13:37, 26 Жовтня
Информатор UA

Интро

Просування українських військових на Півдні України сповільнилося. Погодні умови стали основною причиною. Однак захисники продовжують крок за кроком звільняти території від окупації.  Про це міністр оборони України Олексій Резніков заявив в інтерв’ю телеканалу "Fox News". Контрнаступ на Півдні України продовжується.  "Погодні умови, я маю на увазі дощі, трохи нас сповільнили, але ми використовуємо тактику звільнення наших сіл крок за кроком та кілометр за кілометром. І ми продовжимо це робити", - сказав Резніков.  Він також розповів на якому етапі зараз знаходиться війна в Україні. І що за його словами, відбувалось у попередніх — деталі тут.  Просування ЗСУ на Півдні України У Херсонській області вже звільнили 75 населених пунктів. Тільки у жовтні ЗСУ повернули під блакитно-жовтий прапор 29 населених пунктів. Під контроль України повернулись, зокрема, Нововасилівка, Новогригорівка, Новокам'янка, Трифонівка, Червоне, а також Любимівка, Хрещенівка, Золота Балка, Біляївка, Українка, Велика та Мала Олександрівка, Давидів Брід, Нововоскресенське, Новогригорівка, Петропавлівка та інші. Звільнення Херсонщини триває. Ситуація у звільнених населених пунктах жахлива. Там багато зруйнованих будинків, лікарень, шкіл, дитячих садків газогонів, котелень та ліній електропередач. Як зазначили в Оперативному командуванні "Південь", в операційній зоні Сил оборони Півдня України залишається стабільно напруженою, але контрольованою. Противник веде оборонні дії та намагається утримати зайняті рубежі. Наносить вогневе ураження наших військ із застосуванням авіації, реактивних систем залпового вогню, ствольної артилерії, мінометів вздовж лінії бойового зіткнення. Нагадаємо, російський військовий на Донеччині шукає можливість відмовитись іти у наступ. Крім того, Резніков розповів на якому етапі зараз знаходиться війна в Україні. Також Інформатор писав, чому без деокупації Мелітополя неможливе звільнення Півдня України. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Чому сповільнився темп наступу на Півдні України: відповідь Резнікова

Читать на русском

Наші військові дотримуються тактики звільнення українських територій

Читать на русском
Чому сповільнився темп наступу на Півдні України: відповідь Резнікова

Наші військові дотримуються тактики звільнення українських територій

Просування українських військових на Півдні України сповільнилося. Погодні умови стали основною причиною. Однак захисники продовжують крок за кроком звільняти території від окупації. 

Про це міністр оборони України Олексій Резніков заявив в інтерв’ю телеканалу "Fox News". Контрнаступ на Півдні України продовжується. 

"Погодні умови, я маю на увазі дощі, трохи нас сповільнили, але ми використовуємо тактику звільнення наших сіл крок за кроком та кілометр за кілометром. І ми продовжимо це робити", - сказав Резніков. 

Він також розповів на якому етапі зараз знаходиться війна в Україні. І що за його словами, відбувалось у попередніх — деталі тут

Просування ЗСУ на Півдні України

У Херсонській області вже звільнили 75 населених пунктів. Тільки у жовтні ЗСУ повернули під блакитно-жовтий прапор 29 населених пунктів. Під контроль України повернулись, зокрема, Нововасилівка, Новогригорівка, Новокам'янка, Трифонівка, Червоне, а також Любимівка, Хрещенівка, Золота Балка, Біляївка, Українка, Велика та Мала Олександрівка, Давидів Брід, Нововоскресенське, Новогригорівка, Петропавлівка та інші. Звільнення Херсонщини триває. Ситуація у звільнених населених пунктах жахлива. Там багато зруйнованих будинків, лікарень, шкіл, дитячих садків газогонів, котелень та ліній електропередач.

Як зазначили в Оперативному командуванні "Південь", в операційній зоні Сил оборони Півдня України залишається стабільно напруженою, але контрольованою. Противник веде оборонні дії та намагається утримати зайняті рубежі. Наносить вогневе ураження наших військ із застосуванням авіації, реактивних систем залпового вогню, ствольної артилерії, мінометів вздовж лінії бойового зіткнення.

Нагадаємо, російський військовий на Донеччині шукає можливість відмовитись іти у наступ. Крім того, Резніков розповів на якому етапі зараз знаходиться війна в Україні.

Також Інформатор писав, чому без деокупації Мелітополя неможливе звільнення Півдня України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.