RU
Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
13:47, 5 Липня
Информатор UA

Интро

Пару тижнів тому в пристроях на базі iOS виявили серйозну уразливість, яка може повністю відключити всі функції Wi-Fi.Скидання до заводських налаштувань не завжди допомагає вилікувати проблему. Про це повідомляє Інформатор Уразливість виявив Карл Шоу, який розповів і навіть показав, як працює ця схема. Він спробував підключити свій iPhone XS з iOS 14.4.2 на борті до домашньої мережі Wi-Fi, але її назва% p% s% s% s% s% n його смартфон. За результатом iPhone повністю відключив Wi-Fi і більше не захотів підключатися наново. Ситуацію не виправили ні перезавантаження, ані зміна назви мережі. І ось Карл повідомив у своєму акаунті, що йому все ж вдалося відновити роботу Wi-Fi на своєму смартфоні. Для цього необхідно вручну відредагувати резервну копію iPhone і видалити записи з назвами цих мереж з файлу .plist. Thanks to @pieceofsummer and @wr3nchsr I now have WiFi again. To restore WiFi functionality, you have to manually edit an iPhone backup and remove malicious entries from the known networks .plist Carl Schou (@vm_call) July 4, 2021 Фахівці 9to5Mac розповіли,чому відбувається даний збій. "Синтаксис" % [символ] 'зазвичай використовується в мовах програмування для форматування змінних у вихідному рядку. Специфікатор'% n 'означає збереження кількості символів, записаних в рядок формату, в змінну, передану у функцію форматування рядка. Підсистема Wi-Fi, ймовірно , передає ім'я мережі Wi-Fi (SSID) без очищення в деяку внутрішню бібліотеку, яка сама виконує форматування рядка, що, в свою чергу, викликає довільний запис в пам'ять і переповнення буферу. Це може призвести до пошкодження пам'яті, і система безпеки iOS завершить процесс, тим самим відключивши Wi-Fi для користувача ", - розповіли вони. You can permanently disable any iOS device's WiFI by hosting a public WiFi named %secretclub%powerResetting network settings is not guaranteed to restore functionality.#infosec #0day Carl Schou (@vm_call) July 4, 2021 Раніше ми писали про те, які смартфони Xiaomi і Redmi оновляться до Android 12 . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут . ь.

Чому символ% "ламає" Wi-Fi на iPhone і як відновити роботу смартфону

Читать на русском
Чому символ% "ламає" Wi-Fi на iPhone і як відновити роботу смартфону

Критичний баг, виявлений пару тижнів назад в системі iOS, все ще не виправили

Пару тижнів тому в пристроях на базі iOS виявили серйозну уразливість, яка може повністю відключити всі функції Wi-Fi.Скидання до заводських налаштувань не завжди допомагає вилікувати проблему.

Про це повідомляє Інформатор 

Уразливість виявив Карл Шоу, який розповів і навіть показав, як працює ця схема. Він спробував підключити свій iPhone XS з iOS 14.4.2 на борті до домашньої мережі Wi-Fi, але її назва% p% s% s% s% s% n «зламала» його смартфон. За результатом iPhone повністю відключив Wi-Fi і більше не захотів підключатися наново. Ситуацію не виправили ні перезавантаження, ані зміна назви мережі. І ось Карл повідомив у своєму акаунті, що йому все ж вдалося відновити роботу Wi-Fi на своєму смартфоні. Для цього необхідно вручну відредагувати резервну копію iPhone і видалити записи з назвами цих мереж з файлу .plist.

 

Фахівці 9to5Mac розповіли,чому відбувається даний збій. "Синтаксис" % [символ] 'зазвичай використовується в мовах програмування для форматування змінних у вихідному рядку. Специфікатор'% n 'означає збереження кількості символів, записаних в рядок формату, в змінну, передану у функцію форматування рядка. Підсистема Wi-Fi, ймовірно , передає ім'я мережі Wi-Fi (SSID) без очищення в деяку внутрішню бібліотеку, яка сама виконує форматування рядка, що, в свою чергу, викликає довільний запис в пам'ять і переповнення буферу. Це може призвести до пошкодження пам'яті, і система безпеки iOS завершить процесс, тим самим відключивши Wi-Fi для користувача ", - розповіли вони.

Раніше ми писали про те, які смартфони Xiaomi і Redmi оновляться до Android 12 .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

ь

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.