"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
Я хочу, щоб цей трек став тим, що люди кидатимуть одне одному зі словами: «Коханий/кохана, дивись, це про нас». Бо він про те, як ми любимо навіть через відстань, через труднощі. Хочу, щоб ця пісня стала першим танцем на весіллях, нагадуючи, що ні війна, ні час, ні будь-які перешкоди не здатні зупинити справжнє кохання.
Чому батьки не зобов'язані платити внески в школах і що робити, якщо у вас вимагають гроші
Тема поборів та добровільно-примусових благодійних внесків не розкрита - подібні ситуації повторюються в навчальних закладах України знову і знову. Оскільки в соціальних мережах більше розповідають про самі прецеденти, ніж про способи їх вирішення, постараємося розповісти, де шукати допомогу.
Остання ситуація, яка змусила підняти цю тему, сталася в Чернівцях. Батько дівчинки відмовився здавати гроші на подарунок до 8-го Березня, через що його доньку покарали, - повідомляє Інформатор.Чоловік показав фото, де дитина сидить за столом, в той час як інші дітьми граються поруч, на килимі. Наразі пост недоступний, тому даємо посилання на матеріал BBC News Україна,де є скріни листувань та докладна розповідь про ситуацію.
Незадовго до цього аналогічна ситуація сталася в одній зі шкіл Кривого Рогу. Йшлося про збір грошей на подарунок одній з викладачок. Здали не всі, на підставі чого мама одного з малюків заявила, що не хоче, "щоб її дитина сиділа за столом з незаможними". Жінку підтримали інші матусі, що за підсумком переросло в буллінг тих, чиї батьки з тієї чи іншої причини не здали гроші.
Ситуації вражають своєю абсурдністю, тому щоб захистити вас від цього - нагадуємо:ніхто і ніколи не має права вимагати у батьків здавати гроші на будь-які предмети. Це незаконно. Потрібно чітко визначити межу між поборами та добровільними внесками, тобто благодійністю. А благодійність передбачає добровільність. За побори передбачена кримінальна відповідальність, тому якщо у вас вимагають гроші - дійте:
Також не варто забувати про існування і "силу" соціальних мереж. Зокрема, про ситуацію можна розповісти в групі "Батьки SOS" у Facebook, на своїй сторінці, або в місцевих групах. Такий свого роду резонанс здатний якщо не допомогти у вирішенні проблеми, то значно прискорити процес.
Детальніше про те, як контролювати гроші, які здають батьки, писали наші колеги з Інформатор.Гроші - знайти матеріал можна за посиланням .