“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Дозволу на трансляцію фільмів у чоловіка не було
Три світові кінокомпанії втратили більше 17 мільйонів гривень через те, що 27-річний чоловік з Івано-Франківська транслював фільми без будь-яких на те прав. Для цього він створив свій онлайн-кінотеатр, а заробляв на рекламі.
За даними слідства, чоловік створив в Інтернеті кілька вебсайтів, на яких поширював аудіо- та відеоконтент кінокомпаній, - про це Інформатору розповіли у прес-службі Національної поліції.Дозволів на це, зрозуміло, в нього не було.
Співробітники Департаменту кіберполіції вирахували його, встановили місцезнаходження і затримали. За такий бізнес чоловік може сісти на 6 років. Йому вже повідомили про підозру у вчиненні кримінального злочину за ч. 3 ст. 176 (порушення авторських прав). Триває досудове розслідування.
Раніше ми розповідали про те, що в Іспанії вперше посадили людину до в'язниці за використання піратської Windows.
Також писали, що у Київській області чоловік створив "піратський сайт" з доступом до телеканалів, чим завдав збитків на суму у 700 тисяч гривень .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .