«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Військовий Державної прикордонної служби скоював крадіжки з 2015-го до 2017-го, коли проходив службу в ООС
Чиновник Служби зовнішньої розвідки та колишній прикордонник незаконно вивозили боєприпаси з зони проведення ООС.
Про це повідомляє Інформатор,посилаючись на прес-службу ДБР .
"Військовий Державної прикордонної служби скоював крадіжки з 2015-го до 2017-го та зберігав боєприпаси в орендованому гаражі в Сєвєродонецьку. За вказівкою прикордонника вивозив їх полковник Служби зовнішньої розвідки. Під час останньої спроби зловмисників й викрили", - йдеться у повідомленні ГБР.
Під час обшуку в службовому автомобілі чиновника СЗР вилучили майже 6 тисяч патронів калібру 5.45, більше 4 тисяч патронів калібром 7.62, 4 гранати РПГ-26, 1 ручну протитанкову гранату РПГ-22, 5 уніфікованих запалів ручних гранат, 5 гранат РГД-5 та гранату Ф-1.
Обом фігурантам повідомили про підозру. Вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. У разі доведення провини підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 7 років.
Нагадаємо, силовики викрили поставки до РФ товарів військового призначення українського виробництва.