“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
Ця композиція спрямована на те, щоби дати заряд позитиву і віри в те що, незважаючи на теперішні скрутні реалії, в результаті все неодмінно буде добре. Основний меседж пісні в тому що навіть якщо здається, що усі зусилля марні і ти не бачиш змін на краще, в жодному випадку не можна опускати руки і здаватись!
Штам "Омікрон" особливо небезпечний для дітей
З початку 2022 року дітей, госпіталізованих з коронавірусом, стало втричі більше. Лікарі вважають, що це пов'язано з появою штаму "Омікрон".
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу "ІНВІТРО".
Головний лікар клініко-діагностичної лабораторії Ірина Ліпчак розповіла, що новий штам спричиняє бронхіоліт, а не пневмонію. Для дорослих це не так небезпечно, як ускладнення після попередніх штамів. А у дітей, навпаки, саме бронхіоліт призводить до тяжких ускладнень. Поразки бронхів у частини дітей раннього віку призводить до швидкого розвитку обструктивних станів і може стати серйозною проблемою, яка потребує термінового стаціонару.
Також у маленьких дітей спостерігаються блювання та діарея, які разом із підвищеною температурою тіла можуть призвести до зневоднення. Інфікування відбувається через слухову трубу, яка з'єднує порожнину вуха з носоглоткою, коли слиз із носоглотки потрапляє до середнього вуха, і віруси, бактерії, грибкова флора проникають у барабанну порожнину. У деяких можуть запалитися ніс, горло, пазухи навколо носа і т.д.
Оскільки страждають складові системи звукопроведення, запалення може позначитися сприйнятті звуків дитиною. Також може розірватися барабанна перетинка, можуть виникнути важкі ускладнення.
Симптоми "Омікрону" схожі на звичайну ГРВІ. Це біль у горлі, нежить, зниження апетиту, пітливість, біль у м'язах та суглобах. Тому, щоб переконатись у діагнозі, потрібно здати ПЛР-тест. Це краще робити за будь-яких ознак ГРВІ. Наявність ускладнень показує загальний аналіз крові, оскільки саме показники крові дозволять перевірити роботу всіх органів прокуратури та систем.
Щоб захистити дитину від інфікування, потрібно навчити її деяким правилам дотримання санітарно-епідеміологічного режиму. Оскільки штам "Омікрон" заразніший, ніж "Дельта".
Так, малюка важливо навчити правильно і регулярно мити руки, прикривати рот і ніс під час кашлю та чхання, використовувати захисну маску, дотримуватися дистанції у громадських місцях, обмежувати контакти.
Раніше ми писали, що у США науковці виявили "Омікрон" у оленів.
Крім того, домашні хом'ячки можуть заразити людину коронавірусом – дослідження.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.