Головна
Україна
17:19, 6 Листопада
Информатор UA

Интро

6-го листопада Міноборони України офіційно підтвердило заяви США про те, що росіянам не вдалося знищити жодну з наданих нам систем HIMARS. При тому, росіяни вже хизувалися такою кількістю знищених систем, якої в нас ніколи й не було. Проте, усі надані артилерійські системи продовжують виконувати свої функції.  Міністерство оборони повідомило про це на своїй офіційній сторінці в Twitter. Рашистське міноборони, а також усі пропагандисти неодноразово повідомляли про начебто знищення систем HIMARS. Сумарно за їх заявами їх знищили вже сотні, і при цьому такої кількості установок в Україні ніколи й не було. Наразі в нашому озброєнні їх усього 20 штук, але всі вони продовжують активно виконувати свої функції.  Таким чином, поки росіяни радують вигаданим перемогам, наші воїни продовжують наносити по ворогу реальні удари. Американські високомобільні реактивні артилерійські системи стали для ворога справжньою причиною для паніки, а тому довелося дурити своє гарматне м’ясо, аби воно не боялося так сильно йти на гарантовану смерть. Since the beginning of the full-scale invasion, Ukraine has not lost a single HIMARS, but russia has lost its humanity and dignity. Not to mention hundreds of thousands of tons of ammunition and thousands of soldiers whom they sent to certain death. pic.twitter.com/VXNFxJQYJD — Defense of Ukraine (@DefenceU) November 6, 2022   «З початку повномасштабного вторгнення Україна не втратила жодного HIMARS, але росія втратила людяність і гідність. Не кажучи вже про сотні тисяч тонн боєприпасів і тисячі солдатів, яких вони відправили на гарантовану смерть». Не дивлячись на очевидну перевагу росіян у кількості озброєння, наші воїни продовжують відбивати атаки ворога, та наносити власні завдяки професійному використанню ресурсів. Проте, ми досі потребуємо чималої кількості озброєння, аби впевнено захищати наші землі.  HIMARS Це високомобільна артилерійська ракетна система, яка в залежності від снарядів може виконувати як функції РСЗВ, так і фронтової тактичної ракетної установки. Американська система призначена для реалізації тактики «рухайся та стріляй». Таким чином, це значно ускладнює ворогу спроби знищити ці системи. Водночас, вони можуть вести вогонь на значній відстані, і змінювати позицію ще до того, як ворогу вдасться визначити джерело атаки.  HIMARS може використовувати високоточні реактивні снаряди високоточні реактивні снаряди GMLRS із дальністю ураження до 80 км, а ракета MGM-140 ATACMS ― 300 км. Дані щодо цілі передаються на системи установки, яка здійснює точне наведення на потрібне місце. Установку можна підготувати до стрільби всього за хвилину, а після відстрілу снарядів – одразу покинути місце пострілу.  Нагадаємо, що в Макіївці окупанти втратили близько 500 своїх солдатів. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Чи змогли окупанти знищити хоч одну систему HIMARS? Міноборони України дало відповідь

Чи змогли окупанти знищити хоч одну систему HIMARS? Міноборони України дало відповідь

Читать на русском

Рашисти неодноразово повідомляли про знищення американських установок

Читать на русском
Чи змогли окупанти знищити хоч одну систему HIMARS? Міноборони України дало відповідь
Чи змогли росіяни знищити хоч один HIMARS

Рашисти неодноразово повідомляли про знищення американських установок

6-го листопада Міноборони України офіційно підтвердило заяви США про те, що росіянам не вдалося знищити жодну з наданих нам систем HIMARS. При тому, росіяни вже хизувалися такою кількістю знищених систем, якої в нас ніколи й не було. Проте, усі надані артилерійські системи продовжують виконувати свої функції. 

Міністерство оборони повідомило про це на своїй офіційній сторінці в Twitter. Рашистське міноборони, а також усі пропагандисти неодноразово повідомляли про начебто знищення систем HIMARS. Сумарно за їх заявами їх знищили вже сотні, і при цьому такої кількості установок в Україні ніколи й не було. Наразі в нашому озброєнні їх усього 20 штук, але всі вони продовжують активно виконувати свої функції. 

Таким чином, поки росіяни радують вигаданим перемогам, наші воїни продовжують наносити по ворогу реальні удари. Американські високомобільні реактивні артилерійські системи стали для ворога справжньою причиною для паніки, а тому довелося дурити своє гарматне м’ясо, аби воно не боялося так сильно йти на гарантовану смерть.

 

«З початку повномасштабного вторгнення Україна не втратила жодного HIMARS, але росія втратила людяність і гідність. Не кажучи вже про сотні тисяч тонн боєприпасів і тисячі солдатів, яких вони відправили на гарантовану смерть».

Не дивлячись на очевидну перевагу росіян у кількості озброєння, наші воїни продовжують відбивати атаки ворога, та наносити власні завдяки професійному використанню ресурсів. Проте, ми досі потребуємо чималої кількості озброєння, аби впевнено захищати наші землі. 

HIMARS

Це високомобільна артилерійська ракетна система, яка в залежності від снарядів може виконувати як функції РСЗВ, так і фронтової тактичної ракетної установки. Американська система призначена для реалізації тактики «рухайся та стріляй». Таким чином, це значно ускладнює ворогу спроби знищити ці системи. Водночас, вони можуть вести вогонь на значній відстані, і змінювати позицію ще до того, як ворогу вдасться визначити джерело атаки. 

HIMARS може використовувати високоточні реактивні снаряди високоточні реактивні снаряди GMLRS із дальністю ураження до 80 км, а ракета MGM-140 ATACMS ― 300 км. Дані щодо цілі передаються на системи установки, яка здійснює точне наведення на потрібне місце. Установку можна підготувати до стрільби всього за хвилину, а після відстрілу снарядів – одразу покинути місце пострілу. 

Нагадаємо, що в Макіївці окупанти втратили близько 500 своїх солдатів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.