Чи змінить Верховна Рада адресу - Стефанчук дав відповідь Потураєву

Стефанчук відповів на заяву Потураєва про можливий переїзд Ради через тривоги

Стефанчук Потураєв тривога
Стефанчук виключив переїзд Верховної Ради

Спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив, що депутати не планують змінювати місце роботи парламенту та продовжать засідати у будівлі на вулиці Грушевського, 5. Так він відреагував на заяву нардепа Микити Потураєва про можливе перенесення роботи Ради у безпечніше місце через часті повітряні тривоги в Києві.

Заява пролунала 21 серпня під час пленарного засідання Верховної Ради. Стефанчук наголосив, що парламент не шукає для себе особливих умов і не відмежовується від суспільства, а робота Верховної Ради продовжується у звичайному режимі. За його словами, рішення щодо організації роботи парламенту ухвалюють відповідно до безпекових оцінок уповноважених служб та потреб держави.

"Верховна Рада України не відмежовується від суспільства та не шукає для себе особливих умов. Парламент працював і залишається працювати в будинку Верховної Ради України по вулиці Грушевського, 5", - сказав Стефанчук у Раді.

Голова парламенту також закликав нардепів відповідально ставитися до публічних заяв. Він нагадав про вимоги депутатської етики, визначені законом про статус народного депутата.

"Слова представників парламенту мають вагу і сприймаються суспільством не лише як особиста позиція окремого депутата, але й як прояв ставлення державних інституцій до громадян. Тому я прошу утримуватися від висловлювань, які можуть принижувати гідність людей, створювати зневіру, завдавати репутаційної шкоди Верховній Раді України або державі в цілому", - наголосив Стефанчук.

 

Потураєв розповів про два варіанти вирішення проблеми

Напередодні голова парламентського Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв в ефірі Radio NV заявив, що через регулярні повітряні тривоги Верховна Рада змушена переривати засідання, що ускладнює її роботу. За його словами, парламент розглядає два варіанти вирішення проблеми, одним із яких є перенесення засідань у безпечніше місце.

Нардеп зазначив, що таке місце в Києві існує і свого часу розглядалося як потенційна локація для роботи парламенту у 2022 році. Втім, наскільки реальним є такий сценарій, наразі не уточнюється. Стефанчук у своєму виступі жодним чином не підтвердив розгляд подібних варіантів, а натомість наголосив на незмінності адреси роботи Ради.

Раніше Інформатор повідомляв, що Мар'яна Безугла розкритикувала графік роботи Верховної Ради через повітряні тривоги, заявивши, що за весь серпень парламент проведе лише два дні голосувань, і закликала переглянути формат роботи.

Також ми писали, що нардеп Потураєв відмовився від здачі мандата після відставки Михайла Федорова, пояснивши це стабілізацією кадрової ситуації в Міністерстві оборони після призначення Євгенія Хмари.

Слідкуйте за нами у Telegram

Image
Оперативні новини та разбори: Україна, світ, війна

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити