"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
Я хочу, щоб цей трек став тим, що люди кидатимуть одне одному зі словами: «Коханий/кохана, дивись, це про нас». Бо він про те, як ми любимо навіть через відстань, через труднощі. Хочу, щоб ця пісня стала першим танцем на весіллях, нагадуючи, що ні війна, ні час, ні будь-які перешкоди не здатні зупинити справжнє кохання.
Маски у парках та скверах українцям носити не потрібно.
Українці, які живуть у «червоних» зонах карантину, не повинні носити маски в парках та скверах. Масковий режим поза домівкою обов'язковий в місцях скупчення людей.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров'я.
«У МОЗ внесли зміни до постанови від 22 березня 2021 № 230 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 № 1236», якими визначили конкретний перелік місць обов'язкового носіння масок в регіонах «червоної зони». Так, згідно з цими змінами, масковий режим не передбачений у парках та скверах, як це помилково зазначили в своїх новинах деякі ЗМІ», - йдеться у повідомленні.
При цьому маски необхідно носити:
Як раніше повідомляв Інформатор, на засіданні комісії з питань ТБЧС прийняли рішення не зупиняти роботу громадського транспорту, але запровадити обмеження. Як результат - на зупинках громадського транспорту утворилися величезні черги .
Також в мерії Києва вказали, що маски на вулицях і парках жителям і гостям Києва можна не носити постійно. Це необхідно робити лише в тих випадках, коли немає можливості дотримуватися соціальної дистанції у півтора метри.