«США припиняють постачати нам ракети для ППО. Це примус до поступової капітуляції. Коли по містам почнуть летіти сотні балістичних ракет і тисячі дронів. І коли все це буде неможливо збивати - нам доведеться сідати за стіл переговорів.»
Це справжній синтез поколінь, у якому два різні музичні світи обʼєдналися в одній пісні, поєднавши досвід і новаторство, традиції й експерименти. Ця пісня про розкіш кохання, яка розвіюється, про любов, яка щезає, залишаючи після себе лиш "Шик і дим".
В базовому сценарії по долару у липні ймовірні коливання в діапазоні 41,5-42,7 грн, по євро – в межах 48-50 грн
Суттєвих змін курсу до кінця липня очікувати не варто, оскільки у НБУ залишається достатній арсенал інструментів для стримування коливань. Так вважає фінансовий аналітик Андрій Шевчишин.
“Сезонно липень супроводжується повільним послабленням гривні, яке триває десь до 20-х чисел місяця. Початок податкового періоду в останню декаду липня стабілізує ринок та навіть призводить до відкату курсу гривні до долара через зростання пропозиції валюти. Такий тренд може тривати навіть до кінця першого тижня серпня. Проте загалом у липні, як правило, гривня демонструє послаблення”, - каже Андрій Шевчишин.
Аналітик називає основні фактори, які впливатимуть на курсову обстановку:
“Таким чином, в базовому сценарії по долару у липні ймовірні коливання в діапазоні 41,5-42,7 грн, по євро – в межах 48-50 грн. Якщо пара євро/долар буде зростати (очікується до 1,2 EUR/USD), НБУ буде намагатись регулювати коливання євро через контроль динаміки долара. У випадку стабілізації й відкату EUR/USD на світовому ринку, Нацбанк навпаки може відтягнути долар до 42,7 грн. Втім, НБУ залишається головним гравцем ринку з достатнім арсеналом засобів для стримування коливань згідно політики керованої гнучкості”, - каже Андрій Шевчишин.
Як раніше повідомляв Інформатор, Андрій Шевчишин вважає, що головна порада для українців, що хочуть зберегти заощадження - це диверсифікація. Порада для тих, хто бажає стабільності і низький ризик - це депозити і ОВДП. Той, хто розглядає довгострокові, більш молодий і більш активний, так він може розглядати інші інструменти, в тому числі й криптовалюти, як довгострокову інвестицію, але не заграваючи з великим об'ємом інвестицій саме в цю позицію. Є нерухомість, є золото, є земля, є акції міжнародні, адже зараз є обмеження на інвестиції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.