“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Якщо пацієнт має протипоказання до щеплення однієї з вакцин від COVID-19, за можливістю має вакцинуватися іншими типами вакцин
Українці, які перехворіли на коронавірус, можуть робити COVID-щеплення. Вакцинуватись рекомендують через 3 місяці після хвороби. Це можна зробити і раніше, але не раніше, ніж через 28 днів з початку появи симптомів.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресцентр МОЗ України.
Вакцинуватись рекомендують через 3 місяці після хвороби. Це можна зробити і раніше, але не раніше, ніж через 28 днів з початку появи симптомів. Якщо ж людина захворіла, але вже встигла отримати першу дозу вакцини, другу можуть ввести згідно з інтервалом між дозами, але не раніше, ніж через 28 днів від першого дня появи симптомів або підтвердження COVID-19.
Зазначимо, зі списком центрів вакцинації та пунктів щеплень можна за посиланням. Вся інформація про вакцинацію COVID-19 доступна за посиланням.
Нагадаємо, українцям із протипоказаннями до COVID-вакцинації почнуть видавати довідки.
Крім того, у Слов'янську не працює відділення для COVID-пацієнтів, людей відправляють до сусідніх міст.
Також Інформатор писав, які є протипоказання до вакцинації та як отримати довідку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.