Головна
Світ
09:10, 4 Березня
Информатор UA

Интро

Через карантинні обмеження, пов'язані з пандемією коронавірусу, 168 мільйонів дітей у всьому світі майже весь рік не ходили до школи. Також близько 214 мільйонів дітей (кожна сьома дитина) пропустили більше три чверті часу очного навчання.Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ЮНІСЕФ .У 14 країнах світу школи в основному залишалися закритими в період з березня 2020 по лютий 2021. Дві третини цих країн - в Латинській Америці і регіоні Карибського басейну. Там кількість школярів, які постраждали через перерване навчання, досягла майже 98 мільйонів."З наближенням річниці початку пандемії нам хочеться ще раз нагадати про ту катастрофічну ситуацію, що склалася в освітній сфері через глобальний локдаун.З кожним днем діти, які не мають доступу до очного навчання в школі, відстають все більше і більше. Ми не можемо дозволити собі ні ще одного року обмежень, ні повної відсутності очного навчання для цих учнів. Необхідно докласти всіх зусиль, щоб забезпечити роботу шкіл або надати цьому питанню особливого значення в планах щодо відновлення навчального процесу", - заявила Генрієтта Фор, виконавчий директор ЮНІСЕФ.До слова, для більшості школярів в усьому світі школа - це місце, де вони спілкуються з однолітками,знаходять підтримку, мають доступ до медичних послуг і засобів імунізації, а також забезпечені повноцінним харчуванням. Чим довше залишаються закритими школи, тим довше не задовольняються найважливіші потреби дітей.Нагадаємо, раніше в ВООЗ заявили, що пандемія коронавірусу не стане останньою.Світовим державам необхідно краще підготуватися до надзвичайних ситуацій, і це стосується не тільки системи охорони здоров'я.Також Інформатор писав, що корпорація The Walt Disney Company закриває кіностудію Blue Sky Studios, причиною стала пандемія COVID-19.Ця студія створила всі частини «Льодовикового періоду».

Через пандемію COVID-19 більше 168 мільйонів дітей у світі майже рік не ходили до школи, - ЮНІСЕФ

Читать на русском

Також кожна сьома дитина пропустила більше трьох чвертей часу очного навчання.

Читать на русском
Через пандемію COVID-19 більше 168 мільйонів дітей у світі майже рік не ходили до школи, - ЮНІСЕФ

Також кожна сьома дитина пропустила більше трьох чвертей часу очного навчання.

Через карантинні обмеження, пов'язані з пандемією коронавірусу, 168 мільйонів дітей у всьому світі майже весь рік не ходили до школи. Також близько 214 мільйонів дітей (кожна сьома дитина) пропустили більше три чверті часу очного навчання.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ЮНІСЕФ .

У 14 країнах світу школи в основному залишалися закритими в період з березня 2020 по лютий 2021. Дві третини цих країн - в Латинській Америці і регіоні Карибського басейну. Там кількість школярів, які постраждали через перерване навчання, досягла майже 98 мільйонів.

"З наближенням річниці початку пандемії нам хочеться ще раз нагадати про ту катастрофічну ситуацію, що склалася в освітній сфері через глобальний локдаун.

З кожним днем діти, які не мають доступу до очного навчання в школі, відстають все більше і більше. Ми не можемо дозволити собі ні ще одного року обмежень, ні повної відсутності очного навчання для цих учнів. Необхідно докласти всіх зусиль, щоб забезпечити роботу шкіл або надати цьому питанню особливого значення в планах щодо відновлення навчального процесу", - заявила Генрієтта Фор, виконавчий директор ЮНІСЕФ.

До слова, для більшості школярів в усьому світі школа - це місце, де вони спілкуються з однолітками,знаходять підтримку, мають доступ до медичних послуг і засобів імунізації, а також забезпечені повноцінним харчуванням. Чим довше залишаються закритими школи, тим довше не задовольняються найважливіші потреби дітей.

Нагадаємо, раніше в ВООЗ заявили, що пандемія коронавірусу не стане останньою.Світовим державам необхідно краще підготуватися до надзвичайних ситуацій, і це стосується не тільки системи охорони здоров'я.

Також Інформатор писав, що корпорація The Walt Disney Company закриває кіностудію Blue Sky Studios, причиною стала пандемія COVID-19.Ця студія створила всі частини «Льодовикового періоду».

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.