«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
В останні дні в Єрусалимі відбуваються акції протесту палестинців
Через ескалацію ізраїльсько-палестинського протистояння та обстріли, громадянам України рекомендується уважно відстежувати повідомлення місцевих компетентних органів Ізраїлю. Це необхідно для підвищення рівня обізнаності про власну безпеку.
Про це повідомили у посольстві України в Ізраїлі, - передає Інформатор .
«У зв'язку з ескалацією ізраїльсько-палестинського протистояння та масованими ракетно-мінометними обстрілами південних територій Ізраїлю, а також можливими обстрілами центральної частині Ізраїлю, зокрема і Єрусалиму, громадянам України рекомендується зберігати пильність і уважно відстежувати повідомлення місцевих компетентних органів Ізраїлю для підвищення рівня обізнаності про власну безпеку», - йдеться у повідомленні.
В разі обстрілів може бути активована сирена попередження. Відомство закликає українців ставитися до всіх таких попереджень дуже серйозно та слідувати інструкціям місцевої влади.
«Якщо ви перебуваєте у населених пунктах країни, які знаходяться в безпосередній близькості від сектору Газа під час ввімкнення сигналу повітряної тривоги, рекомендується невідкладно скористатися бомбосховищами. Якщо ви потрапили у надзвичайні обставини, потрібно звернутися до посольства», - наголошується у повідомленні.
Нагадаємо, ізраїльська поліція, застосувавши сльозогінний газ, світлошумові гранати і кулі з гумовим покриттям зіткнулася з палестинцями.Вони кидали каміння на священному місці у Єрусалимі. Постраждали не менше 215 осіб.
Крім того, Ізраїль обстріляли протитанковими ракетами з сектору Газа.