«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
До ліквідації наслідків негоди залучили 1 тис одиниць техніки
Через негоду в Україні продовжили обмеження на рух вантажного транспорту в трьох областях. До ліквідації наслідків негоди залучили 1 300 осіб та 1 000 одиниць техніки.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій .
Щоб не допустити накопичення великогабаритного транспорту і забезпечити роботу снігоприбиральної техніки, продовжили обмеження на рух вантажівок в межах таких областей:
До слова, всього до ліквідації наслідків негоди залучили 1 300 осіб і 1 000 одиниць техніки.
Нагадаємо, сьогодні, 16 лютого, в більшості областей України буде як і раніше холодно .
Також Інформатор писав, що в Києві двоє людей отримали травми через бурульки .