Чемпіонат Європи з футзалу: у поєдинку за «бронзу» збірна України зіграла з Іспанією

Збірна України увійшла до четвірки найсильніших футзальних збірних Європи.

Збірна України ще ніколи у своїй історії не обігравала збірну Іспанії. На жаль, першої перемоги над іспанцями доведеться ще зачекати.

Про перебіг подій у матчах чемпіонату Європи повідомляє Інформатор.

У неділю, 6 лютого, на чемпіонаті Європи з футзалу відбувся поєдинок за третє місце між збірними Іспанії та України. У півфіналі збірна України у запеклій боротьбі поступилася лідеру європейського рейтингу збірної Росії, а збірна Іспанії програла Португалії. Збірні Іспанії та України грали у наступних складах:

Іспанія: Хесус Ерреро, Ортіс, Рауль Гомес, Лосано, Мельядо – Плана, Борха, Бойіс, Адольфо, Сесіліо, Чино, Рауль Кампос, Солано.

Україна: Ципун, Чернявський, Корсун, Шотурма, Зварич – Савенко, Радевич, Разуванов, Лебідь, Сірий, Абакшин, Журба, Фаренюк, Педяш.

Матч агресивніше розпочали іспанці і на перших хвилинах провели кілька небезпечних атак. Українці відповіли контратакою, що завершилася ударом Зварича та сейвом голкіпера збірної Іспанії. На 7-й хвилині воротар збірної України відбив два удари по своїх воротах. Українці провели не менш небезпечну атаку, і тепер Хесус Ерреро продемонстрував свою реакцію. Не пробив Ципуна і Рауль Гомес, який опинився перед воротами збірної України. А ось на 11-й хвилині Ципун нічого не зміг зробити з потужним ударом Мельядо у правий верхній кут. Збірна України почала грати з п'ятьма польовими гравцями, знявши воротаря. Іспанці порушили правила, але удар Сірого після розіграшу штрафного заблокували. На 16-й хвилині гра з порожніми воротами мало не закінчилася неприємностями. Воротар іспанців Хесус Ерреро пробив від своїх воріт через весь майданчик, проте влучив у штангу. А за хвилину Україна зрівняла рахунок. Корсун нав'язав боротьбу супернику, Чернявський підхопив м'яч і точно пробив у лівий кут. Іспанці відповіли швидко. На 18-й хвилині Солано отримав передачу на лівому фланзі і чудово пробив у дальній кут.

На першій хвилині другого тайму Хесус Ерреро потягнув м'яч після дальнього удару Шотурми під перекладину. На 24-й хвилині Абакшин намагався переправити м'яч у ворота збірної Іспанії, підставивши ногу під удар, але не влучив у ворота. Через кілька хвилин Ципун під час однієї атаки іспанців відбив чотири удари. На 31-й хвилині Іспанія збільшила перевагу в рахунку. Бойіс далеким ударом вразив нижній правий кут. Україна знову зняла воротаря, але втратила м'яч та Адольфо забив у порожні ворота. На 34-й хвилині Лебідь спочатку зупинив м'яч на лінії власних воріт, а потім підключився і не реалізував вихід віч-на-віч. Українці регулярно створювали моменти, проте пробити Хесуса Ерреро та оборону іспанців не могли. Україна зазнала поразки, але показала характер і волю до перемоги, потрапивши до четвірки найсильніших футзальних збірних Європи.

• Іспанія – Україна 4:1 (Мельядо, 10, Солано, 18, Ортіс, 31, Адольфо, 32 – Чернявський, 17).

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги.