Чемпіон Азербайджану сильніший за чемпіона Грузії, казахстанський "Кайрат" вибив "Маккабі" з Ліги чемпіонів

Ще чотири клуби вийшли до другого відбірного раунду Ліги чемпіонів.

"Алашкерт" (Вірменія) в додатковий час вирвав перемогу у суперника з Уельсу. "Нефтчі" (Азербайджан) двічі обіграв чемпіона Грузії тбіліське «Динамо».

Про результати матчів першого відбіркового раунду Ліги чемпіонів повідомляє Інформатор .

У середу, 14 липня, чотири пари команд завершували перший відбірковий раунд Ліги чемпіонів. Переможці вийшли до наступного раунду турніру, а ті, хто програв продовжать боротьбу на європейській арені в Лізі конференцій.

Як і в матчах, що відбулися 13 липня,в одному з поєдинків команди грали овертайм, причому така можливість з'явилася завдяки скасуванню правила виїзного голу. "Алашкерт" після гостьових 2: 2, вдома в основний час зіграв з "Коннас-Кі" з Уельсу 0: 0. Тільки на 113-й хвилині Безкур забив переможний м'яч і вивів вірменський клуб до другого етапу кваліфікації ЛЧ.

Матчі першого відбірного раунду Ліги чемпіонів, зіграні 14 липня:

• "Нефтчі" (Азербайджан) - "Динамо" Тбілісі (Грузія) 2: 1, перший матч 2: 1;
  • "Легія" (Польща) - "Буде-Глимт" (Норвегія) 2: 0, перший матч 3: 2;
  • "Кайрат" (Казахстан) - "Маккабі" Хайфа (Ізраїль) 2: 0, перший матч 1: 1;
  • "Алашкерт" (Вірменія) - "Коннас-Кі" (Уельс) 1: 0 (в дод. Час), перший матч 2: 2.

Матчі другого відбіркового раунду Ліги чемпіонів пройдуть 20/21 і 27/28 липня. А 15 липня відбудуться відповідні зустрічі першого відбіркового раунду Ліги конференцій. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про повернення ФК «Минай»  до УПЛ,а також про хід контрольного поєдинку «Динамо» - «Сьон» .