"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
- Цю пісню я співала мамі, коли була маленькою. Зараз я співаю її з тою самою любов'ю, але вже дорослим голосом. Українською мовою. Тому що тепер і я, і країна, і час зовсім інші. Це не кавер. Це моє нове "дякую" мамі... Усім мамам України, - каже SWOIIA.
Досвідчений іспанець залишає Лондон
Іспанський захисник Сезар Аспілікуета залишає лондонський Челсі. Мережею шириться інформація, що він перейде до мадридського Атлетіко, а поки що англійський клуб підтвердив відхід гравця.
На офіційному сайті Челсі з'явилася заява клубу про припинення співпраці із гравцем.
Після одинадцяти років, 508 матчів і дев'яти трофеїв Сезар Аспілікуета вирішив, що настав час покинути "Челсі". Вітаю з усім, чого ви досягли. Ти назавжди залишився легендою Челсі, - йдеться у заяві клубу.
Сезар Аспілікуета став першим гравцем Челсі, який виграв із клубом абсолютно усі турніри, де команда брала участь.
До Челсі Аспілікуета перейшов у 2012 році, після дво сезонів у складі марсельського Олімпіка.
Як раніше розповідав Інформатор, вибрики Кіліана Мбаппе у ПСЖ напридли власнику клубу, а екс-тренер Шахтаря тепер працюватиме із Кріштіану Роналду.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.