Головна
Світ
18:34, 2 Грудень
Информатор UA

Интро

Чеська платформа «Подарунок для путіна» запустила петицію щодо відключення всіх російських дипломатичних установ у Празі від електрики, води та газу. Ініціативу вже підписали понад 10 000 людей. Збір підписів ще триває. Петиція називається “Давайте загасимо російське посольство в Празі”. Автори вважають, що російські дипломати мають відчути себе на місці українців, яких масовані обстріли рашистів по енергооб’єктах залишили без комунікацій.  “росія, очевидно, вирішила зламати Україну темрявою і холодом. З точки зору вищого морального принципу просимо відповідних державних і приватних енерго розподільників дати російським дипломатам у Празі скуштувати власних ліків. Ми вимагаємо відключити все майно російської федерації від газу, води та електрики.” - закликають автори ініціативи. Міністр оборони Олексій Резніков позитивно відреагував на пропозицію чехів. Він написав в своєму Твіттері, що “ця ініціатива може бути гарним прикладом для наших країн-партнерів у Європі та світі”. It’s time for the terrorist state to get a taste of its own medicine, to get a flavour of what they are doing to the civilian population of 🇺🇦.Great initiative by @DarPutinovi to turn off electricity and water supply to the russian embassy in Prague.https://t.co/eS8RvxtjoD — Oleksii Reznikov (@oleksiireznikov) December 2, 2022 “Подарунок для путіна” Громадська організація “Dárek pro Putina” збирає гроші на озброєння, амуніцію та екіпірування для Збройних сил України. Пожертви йдуть безпосередньо на рахунок Посольства України в Чехії, а вони в свою чергу пересилають гроші нашій армії. На сайті також можна задонатити на певну зброю чи інші речі для ЗСУ. Наразі перераховано понад 12 млн доларів. Також на платформі зібрано низку волонтерських кампаній зі збору коштів на дрони, транспорт, зброю, тренування військових тощо. Ці кампанії ретельно перевіряються. Раніше ми писали, що комітет із закордонних справ Палати депутатів парламенту Чехії визнав російський режим терористичним.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Чехія запропонувала відключити світло росіянам

Читать на русском

Активісти збирають підписи для знеструмлення російських дипломатів

Читать на русском
Чехія запропонувала відключити світло росіянам
Посольство росії в Празі

Активісти збирають підписи для знеструмлення російських дипломатів

Чеська платформа «Подарунок для путіна» запустила петицію щодо відключення всіх російських дипломатичних установ у Празі від електрики, води та газу. Ініціативу вже підписали понад 10 000 людей. Збір підписів ще триває.

Петиція називається “Давайте загасимо російське посольство в Празі”Автори вважають, що російські дипломати мають відчути себе на місці українців, яких масовані обстріли рашистів по енергооб’єктах залишили без комунікацій. 

“росія, очевидно, вирішила зламати Україну темрявою і холодом. З точки зору вищого морального принципу просимо відповідних державних і приватних енерго розподільників дати російським дипломатам у Празі скуштувати власних ліків. Ми вимагаємо відключити все майно російської федерації від газу, води та електрики.” - закликають автори ініціативи.

Міністр оборони Олексій Резніков позитивно відреагував на пропозицію чехів. Він написав в своєму Твіттері, що “ця ініціатива може бути гарним прикладом для наших країн-партнерів у Європі та світі”.

“Подарунок для путіна”

Громадська організація “Dárek pro Putina” збирає гроші на озброєння, амуніцію та екіпірування для Збройних сил України. Пожертви йдуть безпосередньо на рахунок Посольства України в Чехії, а вони в свою чергу пересилають гроші нашій армії. На сайті також можна задонатити на певну зброю чи інші речі для ЗСУ. Наразі перераховано понад 12 млн доларів.

Також на платформі зібрано низку волонтерських кампаній зі збору коштів на дрони, транспорт, зброю, тренування військових тощо. Ці кампанії ретельно перевіряються.

Раніше ми писали, що комітет із закордонних справ Палати депутатів парламенту Чехії визнав російський режим терористичним


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.