"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
Старі фото вміють говорити голосніше за нас і саме на них ми справжні - такі малі, щирі й беззахисні, ще не знаємо хто зрадить, кого втратимо і скільки всього доведеться пережити. Переглядаючи їх розумієш, що пройшов вже доволі довгий шлях, але наскільки вже став сильнішим.
Напередодні свята в заторах стоїть весь центр Києва
У середу, 14 жовтня, через заходи до Дня захисника України в центрі Києва обмежать рух, а також зміниться рух громадського транспорту. Напередодні свята в заторах стоїть весь центр Києва.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані сервісу GoogleMaps.
Пробка утворилася в районі Майдану: на вулицях Бориса Грінченка та Михайлівському провулку, Малій Житомирській та Костьольній.
Крім цього, ускладнено рух по вулицях Хрещатик, Богдана Хмельницького і на бульварі Тараса Шевченка. Також пробки спостерігаються на площі Льва Толстого і в районі залізничного вокзалу. Крім того, майже весь Подільський район і проспект Перемоги також «стоять».
Пробки також утворилися і на Набережному шосе, і на мосту Метро.
У КМДА зазначили, що орієнтовно з 9:00 до 14:00 відбудеться велопробіг по маршруту: площа Михайлівська - вулиця Михайлівська - вулиця Хрещатик - площа Європейська - вулиця Грушевського - Петрівська алея - Паркова дорога - алея Героїв Крут - площа Слави - вулиця Лаврська.
Орієнтовно з 14.00 до 18.00 запланована хода за маршрутом: парк Шевченка (вулиця Володимирська) - бульвар Шевченка - вулиця Хрещатик - алея Героїв Небесної Сотні - вулиця Інститутська - вулиця Банкова, 11.
Водіїв закликають планувати поїздки по місту з урахуванням перекриття зазначених вулиць і можливого часткового обмеження руху на прилеглих.
Нагадаємо, сьогодні силовики в Києві перейшли на посилений режим роботи через заплановані акції до Дня захисника України. Сьогодні ряд організацій і партій збирається провести свої марші.