Разом із Єфросиніною артистка показує, як важливо часом вирватися з круговерті роботи й нескінченних справ, аби прожити момент «на повну». І не потрібно чекати на особливий привід — саме життя вже є святом, якщо розділити його з подругою.
Помітивши підходящий під орієнтування ЗІЛ, патрульні зупинили його і затримали водія
У середу, 21 квітня, сумнівною тверезості чоловік викрав ЗІЛ і поїхав кататися Києвом. Як тільки власник помітив пропажу вантажівки, то відразу ж повідомив про це до поліції. Незабаром викрадача знайшли і затримали.
Співробітники поліції були змушені закувати дебошира в наручники, - повідомляє Інформатор.Відео з місця події опублікував"Київ оперативний".
Чоловік стверджував, що все це - "підстава", він ні до чого і взагалі перебував на пасажирському сидінні. Пізніше назвав причину: "Це Путін винен". На місце направили слідчо-оперативну групу. Обставини інциденту з'ясовуються.
Раніше ми повідомляли про інцидент,який нещодавно трапився в Харкові - тоді невідомі стріляли в жінку, після чого зникли з місця на її автомобілі.
Також розповідали, що в Мавританії «терорист» захопив порожній літак і погрожував його підірвати.