«Приїхав генерал Келлог. І після його прибуття дві ночі поспіль не було жодних масованих бомбардувань. Люди вже жартують... Кажуть, нам слід дати генералу Келлогу український паспорт і залишити його тут».
Ватажок "вагнерівців" каже, що нікому не заважає
Ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин зробив ще одну заяву стосовно свого анонсованого походу на керівництво росії та особисто міністра оборони Сергія Шойгу. Він назвав це "маршем справедливості".
Про це повідомляє Пресслужба Пригожина.
"Це марш справедливості! Ми нікому не заважаємо!" - сказав Пригожин.
Про що йдеться, очільник "Вагнера" не пояснив. Можливо він злякався тієї каші, яку сам заварив, і здав назад. А може має на увазі щось інше.
Погрози Пригожина повести своє, як він каже, 25 тисячне військо на "розборки" з Шойгу звучать серйозно. Та чи справді він здійснить цей марш - велике питання.
Нагадаємо, увечері п'ятниці, 23 червня, Євген Пригожин заявив, що по позиціях "Вагнера" було завдано ракетного удару з тилового боку, тобто військовими МО РФ. За його словами, загинуло безліч бійців. Залишати це безкарним ватажок ПВК не хоче. Він оголосив, що разом з "Радою командирів "Вагнера" він прийняв рішення розправитися з військовим керівництвом Росії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.