Булінг учнів: у Львівській області директорці ліцею загрожують виправні роботи

Читать на русском

Матеріали направлені на розгляд суду

Читать на русском
Булінг учнів: у Львівській області директорці ліцею загрожують виправні роботи

Матеріали направлені на розгляд суду

У Львівській області директорка ліцею займалася цькуванням учнів. Їй загрожує штраф або виправні роботи.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області, передає Інформатор .

"Під час моніторингу соціальних мереж знайшли інформацію про те, що в одному з навчальних закладів в Червоноградському районі відбувається цькування учнів. Поліцейські опитали дітей (жертв булінгу та очевидців), батьків учнів, а також вивчили аудіозаписи, зроблені під час занять", - йдеться у повідомленні.

На директорку ліцею склали протокол за ст.173-4 (булінг (цькування) учасника освітнього процесу) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Педагогині загрожує штраф від 850 до 1 700 гривень або громадські роботи від 20 до 40 годин.

Відзначимо, що за інформацією місцевих ЗМІ, зауваження були зроблені за неправильний зовнішній вигляд і навіть за целюліт. Вона дорікала підліткам за носіння спортивних і дірявих штанів. "В таких штанах ходять до стайні, але не більше", - заявила педагог. Вона також заявляла, що не буде впускати учнів до ліцею, якщо вони не змінять свій зовнішній вигляд.

Нагадаємо, жінка-підполковник поскаржилася на булінг і домагання в ЗСУ. Крім того, в Харківській області мати учня оштрафували за булінг .

Також Інформатор розповідав, як розпізнати булінг і захистити дитину.