"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
Старі фото вміють говорити голосніше за нас і саме на них ми справжні - такі малі, щирі й беззахисні, ще не знаємо хто зрадить, кого втратимо і скільки всього доведеться пережити. Переглядаючи їх розумієш, що пройшов вже доволі довгий шлях, але наскільки вже став сильнішим.
У США чекають повного виведення додаткових військ РФ від України і з Криму
У Сполучених Штатах заявили, що будуть пильно стежити за ситуацією на українському кордоні. Аргументом до того є заяви Російської Федерації про деескалації у 2014 році.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на матеріали Місії ОБСЄ.
Делегація США в ОБСЄ відреагувала на заяви Росії про відведення військ від кордонів з Україною. Дипломати нагадали, що в РФ говорили те саме, що і зараз перед початком агресії у 2014 році.
По всьому, США залишається в контакті з Україною, "іншими партнерами і країнами НАТО".
"З огляду на той факт, що Росія зробила аналогічні заяви у 2014 році незадовго до початку семирічної агресії, Сполучені Штати будуть пильно стежити за ситуацією і залишатися в тісному контакті з нашими українськими колегами та іншими партнерами, а також з країнами НАТО", - йдеться у заяві .
Раніше Інформатор повідомляв, що Європарламент підтримав резолюцію про відключення Росії від SWIFT в разі вторгнення в Україну.
Також повідомлялося, у Європарламенті закликають вимкнути РФ від SWIFT і планують нові санкції.