Бренди Cruelty Free: чи впливає на вибір косметики етичний аспект

Читать на русском

Розповідаємо про бренди косметики, які не проводять випробування на тваринах

Читать на русском
Бренди Cruelty Free: чи впливає на вибір косметики етичний аспект

Розповідаємо про бренди косметики, які не проводять випробування на тваринах

Для безпеки споживачів косметичні компанії часто випробовують продукти або використовують інгредієнти, які тестуються на тваринах. У книзі «Звільнення тварин», написаній Пітером Сінгером, вказано статистику, згідно з якою тільки в США з цією метою використовують до 22 мільйонів тварин щорічно. Якщо припустити, скільки можуть використовувати в інших країнах, то виявиться, що поки ми наносимо улюблену помаду, страждають сотні мільйонів тварин, яких використовують у лабораторіях для б'юті-індустрії.

Важливо розуміти, що тестування не має на увазі, що кролику просто намажуть вушко кремом, йдеться про жорстокі методи, які призводять до каліцтв і загибелі. Звичайно, ми про це не думаємо, насолоджуючись ефектом використання певного косметичного засобу. Але на кому тоді перевіряти безпеку косметики? Сучасні технології дозволяють проводити тести на вирощених у штучних умовах клітинах епітелію людини або за допомогою комп'ютерного моделювання, також виробники залучають добровольців.

Бренд може отримати статус Cruelty Free, якщо він, його постачальники, треті особи не випробовують продукцію чи компоненти на тваринах на якомусь із етапів виробництва, а також не працює в країнах, де такі тести обов'язкові згідно із законом. У цій статті ми розповімо вам про 5 етичних брендів, про деякі з них ви вже, можливо, чули.

Бренди Cruelty Free: чи впливає на вибір косметики етичний аспект 1

Garnier

Відомий у всьому світі бренд Garnier є одним із лідерів усвідомленої краси. Ця компанія використовує екологічні формули та упаковки для косметики. Абсолютно вся продукція Garnier сертифікована організацією Cruelty Free International, яка впроваджує стандарти гуманного поводження з тваринами та припинення жорстоких випробувань на етапах перевірки окремих компонентів та всієї сировини.

Протягом тривалого часу експерти Cruelty Free International та Garnier працювали на виробництві разом, щоб переконатися, що кожен продукт у портфоліо Garnier може бути офіційно позначений загальновизнаним маркуванням із кроликом. Це серйозний процес, за якого враховуються всі нюанси. Тому, використовуючи косметику цього бренду, ви можете бути впевнені в тому, що вона відповідає суворим критеріям етичного ставлення до тварин.

Anastasia Beverly Hills

З моменту створення у 1997 році бренд Anastasia Beverly Hills створював лише косметику для моделювання брів, але потім його асортимент почав розширюватись. Сьогодні компанія випускає елітну декоративну косметику, яку люблять зіркові візажисти. Виходячи з етичних міркувань, Anastasia Beverly Hills відмовляється продавати свою продукцію в країнах, де випробування готових товарів та інгредієнтів на тваринах є обов'язковими згідно із законом. Під час виробництва та після косметику бренду не тестують на тваринах, а також компанія не співпрацює з постачальниками та третіми сторонами, які не дотримуються правил Cruelty Free.

NYX Professional Makeup

NYX — це професійний та трендовий макіяж без жорстокості, що відповідає сучасним тенденціям краси. Продукція бренду сертифікована та визнана організацією PETA. Крім того, її не продають у країнах, де випробування на тваринах є обов'язковими на законодавчому рівні. Декоративну косметику тестує компанія без використання тварин. Відкрийте для себе асортимент веганської продукції NYX Professional Makeup для макіяжу!

Kevin Murphy

Австралійський бренд, створений топовим стилістом Кевіном Мерфі, випускає засоби для догляду за волоссям, ефектного стайлінгу, зокрема шампуні та кондиціонери, сироватки, бальзами, що доглядають і тонують, засоби для термозахисту та укладання. Компанія Kevin Murphy не тестує готову продукцію чи інгредієнти на тваринах, як і їхні постачальники чи треті сторони. Бренд також не продає свою косметику там, де за законом потрібні випробування на тваринах.

Sane

Українські виробники також не відстають від сучасних етичних стандартів. Одним із них є Sane. Цей бренд виробляє якісну доглядаючу косметику, використовуючи інновації та ефективні поєднання компонентів. Його креми, сироватки, маски, тоніки, пілінги, гелі та пінки для вмивання обличчя розроблені відповідно до стандартів Cruelty Free, останніх досліджень косметології та космецевтики. Безпечні формули з натуральними компонентами, які не тестують на тваринах, – чіткий орієнтир Sane.

Коли ви вибираєте екологічно чисті продукти з позначкою Cruelty Free, то робите добру справу не тільки для тварин, але і для навколишнього середовища, тобто і для себе, оскільки відмовляєтесь від сульфатів, канцерогенів та синтетичних барвників. Бренди косметики без жорстокості пройшли довгий шлях від застарілих стереотипів та хибних традиційних методів роботи до новітніх технологій та використання принципів етичного ставлення до тварин.

Рекламний матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.