"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
«Якби я кожного разу отримувала 100 гривень, коли чула фразу про колір свого волосся: “А це не занадто? Це вже трішечки крейзі”, — я була б уже мільйонером», — жартує Світлана Тарабарова.
Фігурант брав замовлення на фейкові мінування в Інтернеті
У Запоріжжі Служба безпеки затримала так званого мінувальника, який відправив на пошту СБУ і Нацполіції понад 200 повідомлень про «закладення вибухівки» в місцях масового скупчення людей. Йому загрожує до 8 років в'язниці.
Про це повідомила прес-служба СБУ,- передає Інформатор .
За матеріалами слідства, фігурант створив у соціальній мережі групу, в якій за гроші брав «замовлення» на так звані мінування. Після він звертався з цими повідомленнями до правоохоронних органів: він погрожував підірвати школи, університети, атомну станцію і вокзали.
Терориста заарештували за місцем проживання. Його підозрюють за ч. 2 ст. 259 «Завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, вчинене повторно». Санкції цієї статті передбачають від 4 до 8 років ув'язнення.
Нагадаємо, раніше в Одесі чоловік повідомив про неправдиве замінування 200 навчальних закладів.Також у Львові чоловік «замінував» нічний клуб.