«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Ніхто з українських бійців у суботу, 12 червня, не постраждав
З початку доби зафіксували п’ять порушень режиму припинення вогню. Бойовики застосували безпілотник у розвідувальних цілях.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на штаб ООС.
Поблизу Водяного на Приазов’я ворог тричі вів вогонь з автоматичних станкових, станкових протитанкових, ручних протитанкових, підствольних гранатометів, а також великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.
Неподалік Авдіївки окупанти обстріляли українські позиції з підствольних гранатометів.
Бойових втрат серед військових Збройних Сил України немає.
На півночі Луганської області зафіксовано проліт ворожого безпілотного літального апарату типу «Орлан-3М» із перетином лінії розмежування. БПЛА противника вчасно пригнічений засобами РЕБ.
Стосовно дій збройних формувань Російської Федерації повідомили представникам ОБСЄ через Українську сторону СЦКК.
Піротехніки ДСНС України розмінували понад 12 гектарів території й передали на знищення 122 вибухонебезпечних предметів.
Раніше Інформатор повідомляв, що за тиждень пропуск осіб здійснювався тільки в одному КПВВ.
Також повідомлялося, учора, 11 червня, бойовики на Донбасі дев’ять разів порушили режим «тиші», один військовий загинув.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.