RU
Головна
Україна
Події
17:01, 18 Вересня
Информатор UA

Интро

За тиждень повноцінний пропуск осіб у районі ООС здійснювався тільки в одному КПВВ. Рух на більшості гуманітарних дорожніх коридорів залишається заблокованим окупантами. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Міністерства внутрішніх справ. Із семи відкритих КПВВ повноцінний пропуск здійснюється тільки в Станиці Луганській. Так, у цьому КПВВ пасажиропотік у порівнянні з минулого тижня збільшився на 23%. За тиждень через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України прослідували 9 641 особа, а на контрольовану територію 9 777 осіб. У КПВВ окупанти пропускають людей двічі в тиждень у понеділок і п'ятницю. Так, лінію розмежування перетнули 609 осіб і 103 транспортних засоби до тимчасово окупованої частини Донецької області. Разом з тим 471 особа і 117 транспортних засобів проїхали на підконтрольну українській владі територію. Також через КПВВ і проїхали 32 вантажівки з гуманітарною допомогою від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Для населення тимчасово окупованої території України засоби для очищення води та медичне обладнання. Загальна вага гуманітарної допомоги склала понад 342 тонни. Нагадаємо, бойовики на лінії зіткнення ротирують і накопичують війська з порушенням кордону відведення. Також Інформатор писав, що рятувальники в ООС за тиждень знешкодили близько 900 мін. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Бойовики продовжують блокувати шість із семи КПВВ на Донбасі

Читать на русском
Бойовики продовжують блокувати шість із семи КПВВ на Донбасі

Повноцінний пропуск здійснюється тільки в «Станиці Луганській»

За тиждень повноцінний пропуск осіб у районі ООС здійснювався тільки в одному КПВВ. Рух на більшості гуманітарних дорожніх коридорів залишається заблокованим окупантами.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Міністерства внутрішніх справ.

Із семи відкритих КПВВ повноцінний пропуск здійснюється тільки в «Станиці Луганській». Так, у цьому КПВВ пасажиропотік у порівнянні з минулого тижня збільшився на 23%. За тиждень через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України прослідували 9 641 особа, а на контрольовану територію — 9 777 осіб.

У КПВВ «Новотроїцьке» окупанти пропускають людей двічі в тиждень — у понеділок і п'ятницю. Так, лінію розмежування перетнули 609 осіб і 103 транспортних засоби до тимчасово окупованої частини Донецької області. Разом з тим 471 особа і 117 транспортних засобів проїхали на підконтрольну українській владі територію.

Також через КПВВ «Новотроїцьке» і «Щастя» проїхали 32 вантажівки з гуманітарною допомогою від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Для населення тимчасово окупованої території України засоби для очищення води та медичне обладнання. Загальна вага гуманітарної допомоги склала понад 342 тонни.

Нагадаємо, бойовики на лінії зіткнення ротирують і накопичують війська з порушенням кордону відведення.

Також Інформатор писав, що рятувальники в ООС за тиждень знешкодили близько 900 мін.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.