Головна
Україна
Події
13:49, 21 Травня
Информатор UA

Интро

У суботу 21 травня окупанти знову обстріляли прикордонні території Чернігівської області. Стріляли із мінометів. Про це повідомляє Інформаторіз посиланням на пресслужбу Оперативного командування . Так, близько 12:10-12:20 зафіксували 9 із міномета 120-мм калібру у напрямку села Грем'яч. Приблизно в той же час також зафіксували 6 прильотів з міномета калібру 120-мм або ствольної артилерії в напрямку села Миколаївка. Втрат серед особового складу українських захисників та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила. Нагадаємо, рашисти знищили на Луганщині понад 11 тисяч будинків. Крім того, в Бахмуті снаряди окупантів потрапили до п'ятиповерхівки, приватного будинку та адмінбудівлі, з-під завалів вдалося врятувати 6 людей. Також Інформаторписав, що під окупацією перебуває близько 25 % території Харківської області. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Бойовики обстріляли з мінометів Чернігівську область

Читать на русском
Бойовики обстріляли з мінометів Чернігівську область

Було 15 «прильотів»

У суботу 21 травня окупанти знову обстріляли прикордонні території Чернігівської області. Стріляли із мінометів.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Оперативного командування «Північ».

Так, близько 12:10-12:20 зафіксували 9 «прильотів» із міномета 120-мм калібру у напрямку села Грем'яч.

Приблизно в той же час також зафіксували 6 прильотів з міномета калібру 120-мм або ствольної артилерії в напрямку села Миколаївка.

Втрат серед особового складу українських захисників та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

Нагадаємо, рашисти знищили на Луганщині понад 11 тисяч будинків.

Крім того, в Бахмуті снаряди окупантів потрапили до п'ятиповерхівки, приватного будинку та адмінбудівлі, з-під завалів вдалося врятувати 6 людей.

Також Інформатор писав, що під окупацією перебуває близько 25 % території Харківської області.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.