Іноді не треба нічого вигадувати - просто є вона, є моменти і ти в цьому живеш, без зайвих слів. Трек я зробив в незвичному стилі для себе, сподіваюсь, вам сподобається.
Ніхто з мешканців будинку не постраждав
Російсько-окупаційні війська продовжують обстрілювати населені пункти на Донбасі. Так, пізно ввечері 22 квітня бойовики обстріляли околиці Торецька та пошкодили будинок мирних жителів.
Про це повідомляє прес-центр штабу операції Об'єднаних сил, - передає Інформатор .
«22 квітня о 22.40 на подвір'я громадянки в селищі Дружба на околиці Торецька прилетіли з боку Горлівки дві ракети від протитанкового комплексу окупантів. Внаслідок обстрілу пошкоджено огорожу і вікна будинку. Ніхто з мешканців не постраждав», - йдеться у повідомленні.
Про факт порушення також поінформували СММ ОБСЄ.
«Після перекидання до кордонів України значної кількості озброєння і військової техніки РФ, зросла інтенсивність і різноманітність озброєння, яке застосовують збройні формування РФ в ОРДЛО для дестабілізації обстановки в регіоні, а дії збройних формувань носять все більш нахабний характер», - додали в штабі.
Нагадаємо, вчора бойовики на Донбасі дев'ять разів порушили режим припинення вогню.Серед українських захисників бойових втрат і поранень немає.
Також Інформатор писав, що Росія планує ряд провокацій на Великдень в районі ООС .