«Холодно» — це історія про кохання, яке залишило по собі лише лід і тремтіння. Це не просто пісня - це поетична сповідь, де кожен рядок — це спроба втекти за горизонт болю, бо так хочеться знайти порятунок у мовчанні. Але навіть мовчання тут — не тиша, а гучний відгомін втрати.
Українські військові вогонь у відповідь не відкривали
За минулу добу бойовики на Донбасі два рази порушили режим повного припинення вогню. Бойових втрат і поранень серед українських військових немає.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр штабу ООС .
Так, з тимчасово окупованих населених пунктів Ужовка і Пікузи окупанти провокували українських захисників в районі Водяного, використовуючи стрілецьку зброю.
«Ворожі постріли були неприцільними, тому українські військовослужбовці зброю у відповідь не застосовували», - йдеться у повідомленні.
З початку поточної доби, 10 листопада, в районах відповідальності українських підрозділів порушень «тиші» не зафіксовано.
Нагадаємо, українська сторона підготувала для Тристоронньої контактної групи «План спільних кроків» з пропозицією повного припинення конфлікту і демілітаризації окремих районів Донецької та Луганської областей на початку 2021 року.
Також Інформатор писав, що з 10 листопада відновили пропуск через КПВВ на Донбасі, але Росія блокує цю ініціативу .