Бойовики на Донбасі двічі обстріляли українські позиції

Українські військові вогонь у відповідь не відкривали

Бойовики на Донбасі двічі обстріляли українські позиції

Російські найманці на Донбасі за останню добу двічі обстріляли позиції українських військових. Втрат серед особового складу немає.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на штаб ООС.

Неприцільні постріли з підствольних гранатометів в сторону українських позицій зафіксували поблизу населених пунктів Піски та Авдіївка.

"У відповідь на вогневі провокації українські захисники зброю не застосовували", - йдеться у повідомленні.

З початку поточної доби на всіх ділянках фронту спостерігалася тиша, порушень режиму припинення вогню не було.

Нагадаємо, 12 вересня обстрілів на Донбасі з боку російських найманців не було .

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити