«Ніхто не просить Зеленського визнати Крим російською територією»
«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
Завдяки архіву експедиційних матеріалів Мар’яни Садовської ми відкрили для себе чудову гаївочку із с. Потічок Івано-Франківської області, якою хотіли б поділитися з вами.
Активність бойовиків спостерігалась поблизу Новолуганського
Протягом минулої доби, 27 серпня, бойовики на Донбасі 7 разів порушили режим припинення вогню. У результаті обстрілу загинув один український військовий.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресцентр штабу операції Об'єднаних сил.
Так, неподалік Новомихайлівки бойовики стріляли з автоматичних станкових гранатометів і стрілецької зброї.
Біля Південного окупанти обстрілювали наші позиції зі станкових протитанкових гранатометів.
Неподалік від Новолуганського бойовики двічі обстріляли позиції наших військових із ручних протитанкових гранатометів.
У напрямку Катеринівки окупанти стріляли з ручних протитанкових гранатометів.
Поблизу Новоолександрівки бойовики відкривали вогонь із ручних протитанкових гранатометів і стрілецької зброї, а в районі Зайцевого - з ручних протитанкових гранатометів.
У результаті обстрілу один військовослужбовець зі складу ООС отримав поранення, несумісне з життям.
З початку поточної доби, 28 серпня, зафіксували два порушення режиму припинення вогню. Так, бойовики стріляли поблизу Світлодарська та Троїцького.
Раніше Інформатор повідомляв, на Донбасі окупанти стягують військову техніку, але намагаються це приховати.
Також повідомлялося, на Донбасі бойовики проводять інтенсивні навчання на полігонах.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.