Бої за Харківщину: війська РФ захопили шість сіл - карта DeepState

Читать на русском

Ворог зайняв Стрілечу, Пильне, Красне, Борисівку, Огірцеве та Плетенівку

Читать на русском
Війська РФ захопили шість сіл на Харківщині
Бої за Харківщину

Ворог зайняв Стрілечу, Пильне, Красне, Борисівку, Огірцеве та Плетенівку

Російські окупанти продовжують наступати на сході України. Ворогу вдалося захопити низку населених пунктів. Зокрема, росіяни окупували Стрілечу, Пильне, Красне, Борисівку, Огірцеве та Плетенівку.

Таку інформацію із картою просування РФ повідомили у DeepState. Там також наголосили, що загалом ситуація складна.

"Ворог просунувся в Красногорівці, біля Володимирівки та окупував Стрілечу, Пильне, Красне, Борисівку, Огірцеве та Плетенівку. Уточнено просування противника в Іванівському та околицях", - йдеться у повідомленні.

Війська РФ захопили шість сіл на Харківщині - карта DeepState 1

Ситуація в районі Липців

Російські війська захопили села Стрілеча, Красне, Пильна та Борисівка, які зараз знаходяться під їхнім контролем. Окупанти намагаються закріпитися в селах Мороховець, Олійникове, Лук'янці та Зелене. Тривають бої за село Глибоке, яке є ключовим пунктом перед остаточною метою росіян - захопленням Липців.

Ситуація у районі Вовчанська

Російські війська окупували село Плетенівка та просуваються до Вовчанська. Вони намагаються закріпитися в селах Огірцеве, Гатище, Стариця та Бугруватка. 12 травня в околицях Стариці та Бугруватки помічена значна кількість російської піхоти, тривають бої.
Російські війська підійшли до північних околиць Вовчанська, де також тривають бої. Українські війська чинять опір.

Ситуація стає дедалі складнішою

Як повідомили у DeepState, росіяни нарощують присутність на цих ділянках фронту. Ворог постійно перекидає нові сили. Піхота заходить групами, займає населені пункти, намагається там закріпитися, збільшити чисельність і продовжити наступ. Підтримку окупантам надають невелика кількість техніки, артилерія, авіація, а також безпілотники та засоби радіоелектронної боротьби.

На Харківщині точаться запеклі бої

Під потужним натиском російських окупантів українські захисники змушені були залишити деякі позиції. Про це ввечері 11 травня повідомив підрозділ "Гострі Картузи" окремого загону спеціального призначення "Омега" Національної гвардії України. З 14:00 розгорнулися бої за стратегічно важливе село Глибоке. Ще один населений пункт за день перейшов під контроль окупантів. Станом на 20:00 тривали бої за село Глибоке, яке веде до греблі Трав'янського водосховища.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.