Bloomberg: угоду Microsoft та Activision Blizzard перевірятиме Федеральна торгова комісія

Читать на русском

Отримати схвалення цієї інстанції набагато складніше

Читать на русском
Bloomberg: угоду Microsoft та Activision Blizzard перевірятиме Федеральна торгова комісія

Отримати схвалення цієї інстанції набагато складніше

Спочатку передбачалося, що перевірятиме угоду Міністерство юстицій, але плани змінилися.

Про це повідомляє Bloomberg, – передає Інформатор.

Було очевидно, що перед тим як угоду між Microsoft та Activision Blizzard остаточно затвердять, її відправлять на розгляд антимонопольного відомства. Спочатку планувалося, що перевірятиме контракт Міністерство юстиції. Тепер стало відомо, що справу з угоди направили до Федеральної торгової комісії. Остання дотримується більш агресивної політики, ніж Міністерство юстиції, а отже, компаніям буде важче отримати схвалення. 

Головою комісії виступає Ліна Хан, яка відома жорсткішим підходом у справах, що стосуються великих IT-компаній. За її управління відомство подало до суду, щоб домогтися скасування угоди Nvidia та Arm. 

Поки що складно сказати, чи варто Microsoft і Activision Blizzard турбуватися. Експерти ще після анонсу угоди зазначали, що процес займе деякий час, і антимонопольні відомства дійсно можуть мати деякі питання. Тим не менш, більшість з них вважають, що компаніям все ж таки схвалять покупку. 

Учасники угоди планують закрити її до літа 2023 року. Враховуючи такі терміни, будь-які подробиці процесу можуть з'явитися досить нескоро. Microsoft вже зазначала, що навіть після закриття угоди, вона буде лише третьою компанією з виручки в ігровій індустрії. Попереду залишаються Tencent та Sony. Це може допомогти отримати схвалення від регуляторів. 

Раніше інсайдер Джез Корден заявляв, що у Blizzard є ще одна неанонсована гра в розробці

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.