“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Це перший візит Блінкена до Китаю
У лютому цього року держсекретар США Ентоні Блінкен можливо відвідає Китай. Ця поїздка стане продовженням зустрічі президента США Джо Байдена з президентом Китаю Сі Цзіньпіном.
Про це пише видання Politico.
Деталей щодо майбутнього візиту Блінкена до Китаю поки не обговорюють. Однак, за даними видання, урядовцям є про що поговорити. Зокрема, серед майбутніх тем, що можуть бути причиною першого візиту Блінкена до Пекіну називають: війну в Україні, збільшення ядерного потенціалу Китаю та співпрацю у боротьбі з наркотиками.
Після візиту Ненсі Пелосі до Тайваню у 2022 році відносини між Штатами та Китаєм загострилися. Залагодити суперечності мала б зустріч на Балі, де Джо Байден і Сі Цзіньпін закликали зменшити міжусобну конкуренцію, обговорили війну в Україні та зачепили "незручне" питання Тайваню.
"Президент Байден пояснив, що Сполучені Штати продовжуватимуть активно конкурувати з КНР, у тому числі шляхом інвестування та об'єднання зусиль із союзниками та партнерами всього світу. Однак, це суперництво не повинно перерости у конфлікт.", — повідомили у Білому домі за результатами зустрічі.
Також політики дійшли згоди щодо незастосування ядерної зброї у війні, назвавши такі війни такими, що не можна виграти. Проте, пізніше у китайському звіті не вказали позицію Сі Цзіньпіна, щодо використання та протидії ядерним загрозам, які росія неодноразово використовує в своїй політиці ведення війни в Україні.
Наприкінці грудня, речник Державного департаменту США висловив занепокоєння через зближення Китаю з росією. Про це писало CNN. Тоді, Сі Цзіньпіна й путін, говорили телефоном, що насторожило США.
"Пекін стверджує, що дотримується нейтралітету, але його поведінка дає зрозуміти, що він все ще інвестує в тісні зв'язки з росією. Сполучені Штати і Європа попередили КНР про наслідки надання росії військової допомоги для її війни проти України або систематичної допомоги в ухиленні від санкцій", – зазначило видання.
Зазначимо, влада Китаю чекає держсекретаря США Ентоні Блінкена. Пекін сподівається що майбутній діалог покращить співпрацю між обома країнами. Про це заявив представник МЗС Китаю Ван Веньбінь, пише Reuters.
"Китай вітає візит держсекретаря США Ентоні Блінкена до Китаю і покладає на нього великі надії. І Китай, і Сполучені Штати наразі ведуть переговори щодо конкретних домовленостей", - сказав Ван Веньбінь.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.