БК «Дніпро» та «Хімік» вийшли до фіналу Кубку України з баскетболу.

«Дніпро» зіграє у фіналі національного кубку четвертого разу поспіль.

«Дніпро» зіграє в фіналі національного кубку четвертого разу поспіль.

Про перебіг подій в матчах Кубку України повідомляє Інформатор .

У місті Южний 3 та 4 жовтня проходить Фінал чотирьох Кубку України з баскетболу. У суботу, 3 жовтня відбулися півфінальні зустрічі, а у неділю, 4 жовтня відбудеться фінальний поєдинок.

У першому півфіналі зустрілися чинний володар Кубку України БК «Дніпро» та БК «Одеса». Рахунок відкрила «Одеса», на що «Дніпро» відповів точним кидком Кравцова. У Тимофієнко пішли дальні кидки, і до кінця 3-ї хвилини «Дніпро» вів 10: 4. Розрив потроху продовжував зростати, і перша чверть завершилася з рахунком 22-13 на користь «Дніпра».

Друга десятихвилинка розпочалася з точного дальнього кидка гравця «Одеси» Кондракова, на що «Дніпро» відповів двома очками Шунделя. Команди продовжили обмінюватися атаками, але точніше в завершальній стадії були гравці «Дніпра». За півтори хвилини до кінця чверті після кидка Дугата відрив «Дніпра» склав 15 очок, а на перерву команди пішли за рахунку 38-27 на користь дніпрян.

Тимофієнко кидком гаком заробив перші очки для своєї команди у другій половині зустрічі. У складі «Одеси» триочковим відзначився Кондраков, який потім зробив ще два точних дальніх кидки поспіль. Прокопенко данком за чотири з половиною хвилини до кінця чверті скоротив розрив до 9 очок, але точні кидки Закурдаєва знову забезпечили «Дніпру» комфортну перевагу. «Одеса» відмінно провела кінцівку чверті, і скоротила розрив перед четвертою чвертю до 5 очок.

Дугат кидком з середньої дистанції зробив рахунок 58:51 на користь «Дніпра». «Одеса» підібралася на відстань трьох очок, але Тимофієнко спочатку дальнім кидком, а потім двома очками з фолом, знову збільшив різницю у рахунку. На дальній кидок Носкова «Дніпро» відповів триочковим Корнієнка. «Дніпро» більше не дав «Одесі» наблизитися, та завершив поєдинок з відривом в 9 очок.

У другому півфіналі зустрілися господарі фінального турніру «Хімік» та «Київ-Баскет». Кияни закинули першими, але «Хімік» зусиллями Нельсона заробив 4 очки та повів у рахунку. Кияни завдяки триочковим ненадовго вийшли вперед, але чверть залишилася за «Хіміком» 13: 9

У другій чверті «Київ Баскет» впритул підібрався до «Хіміку» - рахунок на 4-й хвилині став 19-18 на користь господарів. Команди йшли досить щільно, не даючи супернику піти у відрив, та на перерву пішли за рахунку 28:25 на користь «Хіміка».

На початку другої половини «Хімік» збільшив перевагу до дев'яти очок. Кияни відрив скоротили, і Павлов за дві хвилини до кінця чверті встановив рахунок 41:39 на користь «Хіміку». Зотов двічі закинув із середньої дистанції, але не влучив з-за дуги, і 46:40 перед заключною десятихвилинкою.

На початку четвертої чверті Коренюк та Павлов принесли «Київ-Баскету» 5 очок, і розрив становив вже одне очко, а потім рахунок і зовсім став рівним - 50:50. Трьохвічкові Павлова та Мішули вивели киян вперед, на що Зотов відповів також дальнім кидком. За хвилину до кінця основного часу Джейкобсон знову зрівняв рахунок 59:59. Більше команди очок не заробили, і гра перейшла в овертайм.

На старті додаткового часу Салліван заробив два очки, а Джейкобсон в атаці 2 + 1, і кияни вийшли вперед. Зотов закинув триочковий, і за 36 секунд до кінця овертайму «Хімік» вигравав 4 очка. У «Київ-Баскету» в нападі нічого не вийшло, а Нельсон в швидкому прориві данком поставив ефектну крапку в матчі.

Матчі 1/2 Фіналу Кубка України:

• «Одеса» - «Дніпро» 67:76 (13:22, 14:16, 24:18, 16:20);
  • «Хімік» - «Київ-Баскет» 76:68 (59:59) (13: 9, 15:16, 18:15, 13:19 17: 9).

Фінальний поєдинок «Дніпро» - «Хімік» відбудеться 4 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинку та розповість вам про результат протистояння.

Раніше ми повідомляли про результати жеребкування групових раундів Ліги чемпіонів та Ліги Європи .