«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Українські військовослужбовці регулярно допомагають місцевим жителям, чиї населені пункти постраждали після збройних дій
Підрозділи операції Об'єднаних сил регулярно приєднуються до відновлення інфраструктури постраждалих від обстрілів українських областей. Бійці розчищають територію від вибухонебезпечних об'єктів, а також спільно з комунальними службами відновлюють електро- і водопостачання будинків мирних жителів.
Про це повідомив штаб ООС,- передає Інформатор .
Так, з 19 по 25 грудня 2020 сили складу Об'єднаних сил більше 60 разів приєднувався до Державної служби з надзвичайних ситуацій для очищення територій від вибухонебезпечних предметів місцевості. Також вони супроводжували аварійні бригади комунальних підприємств при проведення ремонтних і профілактичних робіт в непідконтрольних Україні об'єктах.
За минулий тиждень солдати обстежили майже 25 гектарів території, де вилучили та знешкодили 572 вибухонебезпечних предметів. Всього піротехнічні підрозділи залучалися 10 164 рази, під час яких військовослужбовці обстежували 8 953 гектарів території і 23 гектарів акваторії, на яких вилучили та знешкодили 61 тисячу вибухових пристроїв.
У пунктах надання допомоги населенню, розташованих на території КПВВ, рятувальники надали домедичну і психологічну допомогу 96 особам. Всього з початку проведення ООС допомогу надали 7 9024 людям.
Раніше ми повідомляли, що з початку року на Донбасі загинуло 49 військовослужбовців і 335 поранено .
Крім того, 24 грудня на Донбасі підірвався український військовий .