RU
Головна
Україна
Політика
15:49, 12 Вересня
Информатор UA

Интро

Росія може поставити Білорусі озброєння більш ніж на 1 млрд доларів до 2025 року. Такі перспективи обговорювалися під час зустрічі Олександра Лукашенка з президентом РФ Володимиром Путіним у Кремлі. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на білоруське агентство "Белта". Як заявив Лукашенко, обговорювалися перспективи щодо постачання комплексів C-400. "Ми приділили питанням оборони і безпеки з Володимиром Путіним дуже багато уваги. Зокрема я йому ще раз нагадав про С-400, розповів йому, де ми хочемо встановити ці комплекси, - повідомив він. За його словами, Путін на зустрічі в Москві розповів йому про більш сучасні ЗРК С-500. "Він мені розповів про більш сучасні комплекси С-500, які можуть працювати з балістичними ракетами. Дуже ефективний комплекс", - сказав Лукашенко. Також Інформатор повідомляв, що Лукашенко вважає важливим навчити білорусів поводитися зі зброєю,щоб бути готовими до війни. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Білорусь планує закупівлю озброєння з Росії більш ніж на 1 млрд доларів

Читать на русском
Білорусь планує закупівлю озброєння з Росії більш ніж на 1 млрд доларів

Це озброєння можуть поставити в Білорусь до 2025 року

Росія може поставити Білорусі озброєння більш ніж на 1 млрд доларів до 2025 року. Такі перспективи обговорювалися під час зустрічі Олександра Лукашенка з президентом РФ Володимиром Путіним у Кремлі. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на білоруське агентство "Белта".

Як заявив Лукашенко, обговорювалися перспективи щодо постачання комплексів C-400.

"Ми приділили питанням оборони і безпеки з Володимиром Путіним дуже багато уваги. Зокрема я йому ще раз нагадав про С-400, розповів йому, де ми хочемо встановити ці комплекси, - повідомив він.

За його словами, Путін на зустрічі в Москві розповів йому про більш сучасні ЗРК С-500.

"Він мені розповів про більш сучасні комплекси С-500, які можуть працювати з балістичними ракетами. Дуже ефективний комплекс", - сказав Лукашенко.

Також Інформатор повідомляв, що Лукашенко вважає важливим навчити білорусів поводитися зі зброєю,щоб бути готовими до війни.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тутМи використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.