Головна
Світ
16:03, 17 Листопада
Информатор UA

Интро

17-го листопада Головне управління розвідки України повідомило, що влада Білорусі хоче зайнятися виготовленням складових частин для артилерійських снарядів 152-мм і 122-мм. Задля цього країна направила свою делегацію в Іран. Далі Білорусь хоче перейти на замкнений цикл виробництва боєприпасів.  Про це ГУР розповіло на своїй офіційній сторінці в Telegram. Так, наразі Білорусь тільки шукає шляхи для організації такого виробництва. Проте, діяльність країни вказує на те, що вона збирається наростити свою військову допомогу для рашистів. Іран може допомогти ще одним нашим нахабним сусідам зайнятися виробництвом артилерійських боєприпасів, так як він давно на повідку у рф.  Білорусь хоче виробляти складові для артилерійських боєприпасів Білорусь також з’ясовує можливість організації технологічного процесу збирання реактивних снарядів. Мова йде про калібри 122-мм, 220-мм і 300-мм. Робити їх хочуть з імпортних складових.  «У зв’язку з цим 20-23 листопада заплановано візит білоруської делегації до Ірану. Перелік питань для обговорення з іранською стороною стосується усього циклу виробництва – від технології виплавки сталі для складових частин боєприпасів до окраски снарядів та тари, що використовується для їхнього пакування», – розповіли в ГУР.  Участь Білорусі в російській агресії Не дивлячись на те, що збройні сили Білорусі поки не вступали в бойові дії проти України напряму, країна все одно є прямим співучасником вбивств нашого цивільного населення. Це пов’язано з тим, що Білорусь надає росії свою територію, задля формування військ, розташування авіації та запуску ракет чи дронів. Таким чином, Білорусь свідомо стає частиною російських злочинів.  Саме з території Білорусі на початку повномасштабного вторгнення насувалася частина рашистських угруповань. Вони атакували місто Київ та тимчасово окупували частину регіону. Саме через це сталися такі звірства рашистів, як масові тортури та вбивства в Бучі. Кров наших людей також на руках у білоруської влади та всіх, хто її підтримує.  Нагадаємо, як живе окупований Мелітополь: рашисти виганяють місцевих з домівок та примушують рити окопи. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Білорусь хоче працювати з Іраном для виготовлення складових частин для артилерійських снарядів – розвідка

Читать на русском

Новий етап участі Білорусі та Ірану у війні проти України

Читать на русском
Білорусь хоче працювати з Іраном для виготовлення складових частин для артилерійських снарядів – розвідка
Білорусь хоче виготовляти компоненти для артилерійських снарядів

Новий етап участі Білорусі та Ірану у війні проти України

17-го листопада Головне управління розвідки України повідомило, що влада Білорусі хоче зайнятися виготовленням складових частин для артилерійських снарядів 152-мм і 122-мм. Задля цього країна направила свою делегацію в Іран. Далі Білорусь хоче перейти на замкнений цикл виробництва боєприпасів. 

Про це ГУР розповіло на своїй офіційній сторінці в Telegram. Так, наразі Білорусь тільки шукає шляхи для організації такого виробництва. Проте, діяльність країни вказує на те, що вона збирається наростити свою військову допомогу для рашистів. Іран може допомогти ще одним нашим нахабним сусідам зайнятися виробництвом артилерійських боєприпасів, так як він давно на повідку у рф. 

Білорусь хоче виробляти складові для артилерійських боєприпасів


Білорусь також з’ясовує можливість організації технологічного процесу збирання реактивних снарядів. Мова йде про калібри 122-мм, 220-мм і 300-мм. Робити їх хочуть з імпортних складових. 

«У зв’язку з цим 20-23 листопада заплановано візит білоруської делегації до Ірану. Перелік питань для обговорення з іранською стороною стосується усього циклу виробництва – від технології виплавки сталі для складових частин боєприпасів до окраски снарядів та тари, що використовується для їхнього пакування», – розповіли в ГУР. 

Участь Білорусі в російській агресії

Не дивлячись на те, що збройні сили Білорусі поки не вступали в бойові дії проти України напряму, країна все одно є прямим співучасником вбивств нашого цивільного населення. Це пов’язано з тим, що Білорусь надає росії свою територію, задля формування військ, розташування авіації та запуску ракет чи дронів. Таким чином, Білорусь свідомо стає частиною російських злочинів. 

Саме з території Білорусі на початку повномасштабного вторгнення насувалася частина рашистських угруповань. Вони атакували місто Київ та тимчасово окупували частину регіону. Саме через це сталися такі звірства рашистів, як масові тортури та вбивства в Бучі. Кров наших людей також на руках у білоруської влади та всіх, хто її підтримує. 

Нагадаємо, як живе окупований Мелітополь: рашисти виганяють місцевих з домівок та примушують рити окопи.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.