Біль трагедії Тернополя повернувся: після дев'яти днів у лікарні померла ще одна дитина - Адріана Унольт

Загальна кількість жертв страшного удару РФ по багатоповерхівці у місті зросла до 35 осіб

У лікарні Тернополя померла 12-річна дівчинка, яка постраждала від удару РФ
У лікарні Тернополя померла 12-річна дівчинка, яка постраждала від удару РФ

Тернопіль знову оплакує втрату. Через дев'ять днів відчайдушної боротьби за життя, у лікарні померла 12-річна Адріана Унольт, ставши 35-ю жертвою жахливого ракетного обстрілу росіян, що сколихнув місто 19 листопада.

Міський голова Тернополя Сергій Надал у своєму Telegram-каналі підтвердив сумну звістку. Він нагадав, що росіяни вже вбили матір Адріани під час того ж обстрілу, а сестра дівчинки досі перебуває в лікарні, продовжуючи боротьбу за життя.

"Тепер Адріана там, де немає страху й вибухів, - поруч із мамою (Оленою - ред.), у тихому й світлому місці, недосяжному для війни", - повідомив Надал.

Сестрички Унольт - Андріана (зліва) та Єва (справа)
Сестрички Унольт - Андріана (зліва) та Єва (справа)
Мама дівчат Олена загинула від обстрілу РФ
Мама дівчат Олена загинула від обстрілу РФ

За словами міського голови, біль цієї страшної трагедії знову повернувся у місто. Росіяни забрали ще одне житяче життя.

"Сьогодні біль цієї трагедії повертається знову - ще одне дитяче життя забрала війна", - йдеться у його дописі. 

Біль трагедії Тернополя повернувся: після дев'яти днів у лікарні померла ще одна дитина 1

Начальник поліції Тернопільської області, Сергій Зюбаненко, також підтвердив трагічну звістку про загибель неповнолітньої. 

"Померла ще одна дитина, яка постраждала внаслідок ворожої атаки на Тернопіль. Медики дев’ять днів боролися за життя 12 річної дівчинки", – написав він.

Біль трагедії Тернополя повернувся: після дев'яти днів у лікарні померла ще одна дитина 4

Раніше соцмережі облетіли страшні світлини з поховання двох зовсім юних життів - Марії та Назарчика. Їхній батько, Камаль, єдиний, хто вцілів після ракетного влучання у їхню оселю, протягом багатьох днів не відходив від руїн, сподіваючись на диво. Утім, замість дива, він змушений колисати на руках маленьку білу труну

Художник-живописець Микола Яцурак створив картину, присвячену цій жахливі втраті. Її назва "Остання колискова".

Біль трагедії Тернополя повернувся: після дев'яти днів у лікарні померла ще одна дитина 5

Обстріл Тернополя

Масштабний обстріл РФ по Тернополю розпочався рано-вранці 19 листопада, близько 7:00, із застосуванням комбінованого озброєння, від ракет, до ударних дронів.

Ця атака призвела до катастрофічних руйнувань у житловому фонді міста. Внаслідок прямого влучання крилатої ракети Х-101 сталась значна деструкція однієї з багатоповерхівок, що спричинило обвал конструкцій - від дев'ятого до третього поверху. Водночас, в іншому багатоквартирному будинку виникла пожежа.

Спочатку рятувальні служби інформували про 28 загиблих, серед яких були троє неповнолітніх, та понад 90 поранених. Наступні дні принесли нові трагедії. Так, 21 листопада під завалами рятувальники виявили тіла ще трьох осіб - жінки та двох дітей.

Аварійно-пошукові роботи, які тривали чотири доби, було завершено 23 листопада. На той момент офіційно повідомлялося про 34 загиблих. Однак, пошук не завершився повністю, оскільки шестеро людей, а саме двоє чоловіків, три жінки та одна маленька дитина - на той час все ще вважалися зниклими безвісти. На знак скорботи за загиблими, у місті було оголошено Дні жалоби, які тривали з 19 по 21 листопада.

Читайте нас у Facebook

Image
Оперативні новини: Україна, світ, війна. Підпишись 👇
Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити