“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Прем'єр Канади його дружина Софі розлучаються після 18 років шлюбу
У середу, 2 серпня, стало відомо, що прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо і його дружина Софі розлучаються після 18 років шлюбу. Вони ухвалили рішення після "важливої, але непростої розмови".
У дописі, який Трюдо опублікував в Інстаграмі, сказано, що вони залишаться "близькою родиною з глибокою любов'ю та повагою".
"Ми залишаємося близькою родиною з глибокою любов'ю та повагою одне до одного та до всього, що ми побудували і продовжуватимемо будувати", - сказав 51-річний Джастін Трюдо та 48-річна Софі Грегуар.
Вони також попросили про приватність заради "добробуту" своїх дітей.
У заяві офісу Трюдо сказано, що, хоча пара підписала угоду про розлучення, вони все одно з'являтимуться разом на публіці.
“Вони працювали над тим, щоб забезпечити виконання всіх юридичних та етичних кроків щодо їхнього рішення про розлучення, і продовжуватимуть це робити. Батьки будуть постійно присутні в житті своїх дітей, і канадці можуть сподіватися, що вони часто бачитимуть сім'ю разом. Сім'я буде разом у відпустці, починаючи з наступного тижня”, — повідомили виданню Reuters в офісі прем’єр-міністра.
Софі Грегуар Трюдо, колишня журналістка розважальних програм, була однокласницею молодшого брата Трюдо, Мішеля. Вони знову зустрілися у дорослому віці у 2003 році, коли разом організували благодійний бал. Пара одружилася в Монреалі в 2005 році і має трьох дітей.
Останнім часом їх менше бачили разом на публіці, хоча вони були на коронації короля Чарльза III у травні та приймали президента США Джо Байдена в Канаді у березні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.