RU
Головна
Україна
Події
11:11, 25 Травня
Информатор UA

Интро

В Україні хочуть посилити кримінальну відповідальність за викрадення дитини одним із батьків. За це може загрожувати до шести років позбавлення волі. Відповідний текст законопроєкту №5549 оприлюднили на сайті парламенту, передає Інформатор. У пояснювальній записці говориться, що проблема є вкрай актуальною, про що неодноразово зазначають ті з батьків, які роками не бачать своїх дітей. Часто під час конфліктів між батьками дитини, деякі з них використовують дітей як інструмент впливу або маніпуляції, не думаючи про інтереси дитини. Такі ситуації виникають через відсутність відповідальності за вищевказані дії. Депутати пропонують посилити кримінальну відповідальність і карати за викрадення дитини одним із батьків обмеженням або позбавленням волі до шести років. Ця практика вже працює в багатьох країнах світу. Так, у Канаді й деяких штатах США, зміна місця проживання дитини без згоди другого з батьків, з ким проживає дитина, є викраденням (злочином, ред.), За це передбачена кримінальна відповідальність. Нагадаємо, в Україні збільшили кількість груп із реагування на домашнє насильство. Крім того, в Україні щодня реєструють близько 570 повідомлень від жертв домашнього насильства Також Інформатор писав, як розпізнати насильство в сімї. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Без маніпуляцій дітьми: в Україні пропонують посилити кримінальну відповідальність за викрадення дитини одним із батьків

Читать на русском
Без маніпуляцій дітьми: в Україні пропонують посилити кримінальну відповідальність за викрадення дитини одним із батьків

Зараз документ направили на розгляд до профільного комітету

В Україні хочуть посилити кримінальну відповідальність за викрадення дитини одним із батьків. За це може загрожувати до шести років позбавлення волі.

Відповідний текст законопроєкту № 5549 оприлюднили на сайті парламенту, передає Інформатор.

У пояснювальній записці говориться, що проблема є вкрай актуальною, про що неодноразово зазначають ті з батьків, які роками не бачать своїх дітей. Часто під час конфліктів між батьками дитини, деякі з них використовують дітей як інструмент впливу або маніпуляції, не думаючи про інтереси дитини. Такі ситуації виникають через відсутність відповідальності за вищевказані дії.

Депутати пропонують посилити кримінальну відповідальність і карати за викрадення дитини одним із батьків обмеженням або позбавленням волі до шести років. Ця практика вже працює в багатьох країнах світу. Так, у Канаді й деяких штатах США, зміна місця проживання дитини без згоди другого з батьків, з ким проживає дитина, є викраденням (злочином, — ред.), За це передбачена кримінальна відповідальність.

Нагадаємо, в Україні збільшили кількість груп із реагування на домашнє насильство. Крім того, в Україні щодня реєструють близько 570 повідомлень від жертв домашнього насильства

Також Інформатор писав, як розпізнати насильство в сім’ї.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.